Türkçe:
Форма входа
логин
пароль
Наш опрос
Говорите ли Вы в своей повседневной жизни по-турецки?
Всего ответов: 4487

Конвертер валют
Новости сайта
Проблемы с сервером
Почему возникают проблемы? Что делать? Это только у меня или у всех?
Новый набор на курсы турецкого
Новый БЕСПЛАТНЫЙ курс турецкого стартует 15 сентября! Не пропустите!
Авторские права на тексты
Яндекс на защите авторских прав сайта "Мой дом - Турция"
Все новости
Погода в Турции
Статистика
Пользователи
Гости сайта

Сегодня нас посетили:

Новое на форуме · Правила форума · Поиск по подфорумам · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Nermin, Anna  
Форум » Турецкий язык - Türkçe » Говорим на турецком - Türkçe Konuşuyoruz » Готовые любовные смс на турецком языке (1300 смсок на турецком языке для ашкыма)
Готовые любовные смс на турецком языке

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:46 | Сообщение # 1
Гид по Мармарису
Турковед
Награды: 81
1300 готовых смс на турецком.

Нашла их та турецком сайте с турецким же комментарием, как образец безвкусия и шаблонности. По всей видимости это было предупреждение для молоденьких турчанок. Не помешает это и для славянских девушек более старшего возраста. Можете проверить своих ашкымов на оригинальность и наличие вкуса... или отсутствие оных

Похожие темы:

• Слова и выражения для смс на турецком
  • Красивые цитаты, афоризмы, стихи, фразы, статусы на турецком

Princesssssssss - уже 9 лет.

Я - Наташа. Я не хочу работать. Я хочу в Турцию - 8 лет.

Самый простой способ превратить друга во врага - дать совет, который он не хочет слышать - 5 лет.
  • Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:46 | Сообщение # 2
    Гид по Мармарису
    Турковед
    ... Hazır Sevgi Mesajları ... - готовые любовные смски

1. Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?
    2. Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
    3. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
    4. İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
    5. Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
    6. Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
    7. Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
    8. Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
    9. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
    10. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...
    11. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
    12. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..
    13. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
    14. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..
    15. Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
    16. Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...
    17. Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...
    18. Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
    19. Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    20. Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
    21. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
    22. Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
    23. Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?
    24. Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
    25. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
    26. Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?
    27. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
    28. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
    29. Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.
    30. Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?
    31. Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
    32. Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet?
    33. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
    34. @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Seni seviyorum! Aşkım, birtanem, her şeyimsin?
    35. Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yarimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?
    36. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum?
    37. Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun?
    38. Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun...
    39. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkkı senin gibi.
    40. O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
    41. Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim...
    42. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...
    43. Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.
    44. Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim...
    45. Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...
    46. Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor...
    47. Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..
    48. Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.
    49. Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.
    50. Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.
    51. Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.
    52. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
    53. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
    54. Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım?
    55. Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...
    56. Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana?
    57. Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...
    58. Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!
    59. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...
    60. Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni?
    61. Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
    62. Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş...
    63. Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
    64. Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN
    65. Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...
    66. Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.
    67. Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.
    68. Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?
    69. Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...
    70. Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...
    71. En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.
    72. Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
    73. Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor.
    74. Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.
    75. Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
    76. Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.
    77. Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur
    78. Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.
    79. Bir deniz düşün "susuz", bir gece düşün "uykusuz", bir insan düşün "sevgisiz", bir bahar düşün "çiçeksiz", bir de beni düşün "sensiz"...
    80. Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
    81. Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara...
    82. Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.
    83. Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!
    84. Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.
    85. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
    86. Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...
    87. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...
    88. Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!
    89. Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.
    90. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
    91. Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yılda bir kere, adımı anmayı sakın unutma!
    92. Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...
    93. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
    94. Gözleri uzaklıklar değil, bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
    95. Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...
    96. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.
    97. Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...
    98. Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
    99. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!
    Прикрепления: 0220772.jpg (13.4 Kb)

Самый простой способ превратить друга во врага - дать совет, который он не хочет слышать - 5 лет.
    Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:46 | Сообщение # 3
    Гид по Мармарису
    Турковед
    100. Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..
    101. Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
    102. Yarınlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarını değil mi?
    103. Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim...
    104. Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum!
    105. Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...
    106. Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
    107. Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
    108. Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
    109. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...
    110. İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
    111. Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
    112. Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
    113. Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.
    114. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...
    115. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
    116. Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.
    117. Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.
    118. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..
    119. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
    120. Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için...
    121. Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.
    122. Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.
    123. Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım...
    124. Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım...
    125. Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...
    126. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...
    127. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
    128. Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler... Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...
    129. Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!
    130. Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum.. Hem de çok...
    131. Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum...
    132. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.
    133. Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz.
    134. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Dünde, bugünde, yarında... Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
    135. Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.
    136. Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek...
    137. İçine düşen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın.
    138. Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.
    139. Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
    140. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
    141. Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.
    142. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış...
    143. Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum.
    144. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
    145. Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Şimdi yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
    146. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.
    147. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.
    148. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...
    149. Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... Muuckk!!!
    150. Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum.
    151. Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacık sokulup yüreğine ...ben seviyorum demek isterdim.
    152. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere...
    153. Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
    154. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularinki asla.
    155. Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
    156. Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!...
    157. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
    158. Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Şimdi yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
    159. Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!
    160. Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..
    161. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...
    162. AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN
    163. BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
    164. EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA
    165. BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI. ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM.
    166. SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL
    167. ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL
    168. YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM
    169. ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!
    170. AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.
    171. SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.
    172. BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ. BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ.
    173. BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR. BEN HİÇ UYUMUYORUM.
    174. BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI.
    175. YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN.
    176. SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM.
    177. HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN
    178. YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.
    179. GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA.
    180. NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR.
    181. BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM.
    182. GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM.
    183. NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM.
    184. HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN
    185. NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER.
    186. BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.
    187. Sen yine seni sev...Ben icimde kalayim...Cekil yolumdan artik...Ben olayim...
    188. Asktir olumden guzel olan...Bak ve gor yasam duslerdedir...
    189. Yillar gecse de ustunden...Bu kalp seni unutur mu?...
    190. Ben mecburum sana, sesimi duysana. Allah'in askina kiyma bana.
    191. KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile
    192. Yoruldu yüregim Hasretten yana,Sanmaki baskasi Yar olur sana,Üzme yeter artik
    193. Allah askina,Bir kalp tasiyorum INSANIM INSAN
    194. Allahim bitmesin bitmesin bu rüya sonunda evlilik olsun ne olur uyandırma
    195. MUHAH MUHAH CAN HATICE GÖZLERI CEYLAN HATÇE SAÇLARI BAYRAM HATICA BEN SANA GURBAN HATÇE
    196. Ibadetim oldun inancim oldun sanki sen yarattin ben kul'un oldum.Afet Allahım diye yalvardım durdum
    197. kaç kadeh kirildi sarhos gönlümde bir türlü kendimi avutamadim, kaç gece agladim boyle gizlice ne yaptimsa seni unutamadim
    198. bir yabanci gibi durma karsimda hani sevdigindim bildin mi beni erirdi yuregin bir bakisimla tutup bir kalemde sildin mi beni?unuttu dediler senin ismini,unuttu diyorlar senin sesini,atesler icine atip sevgimi yaktin mi sevgilim yaktin mi beni?
    199. Neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini, Neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini, Neyleyim sen yoksan eger sahilleri, kirlari, Neyleyim sen yoksan eger YAZI,KISI,BAHARI...

Сообщение отредактировал Vilna - Понедельник/ Pazartesi, 09.11.2009, 10:39
    Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:46 | Сообщение # 4
    Гид по Мармарису
    Турковед
    200. seni sensiz yasamak en kotu kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yasiyorum seninleyim ve TEK
    201. Dudaklarimda sarkisin;sen,sen ömrümün tek askisin;askimiz,askimiz kalmasin yarim,nolurrr,nolur hiç ayrilmayalim
    202. Gitme kal yalan söyledim Dogru degil Ayriliga daha hiç hazir degilim Aramizda yasanacak yarim kalan birseyler var Gitme dur daha simdiden deliler gibi özledimm
    203. bir seni unutmadim yillardir bir de ben aglarken gitigini..dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zaman diyemem dilim varmaz diyemem elveda....
    204. Deliveren...Söz agizdan cikti bir kere Seytan da senden yana melek de
    205. Bir günese bir de sana bakamam Bir atesi bir elini tutamam Bir nefessiz bir de sensiz kalamam Çöllerde su gibi özledim seni Kutupta yaz gibi özledim seni
    206. Cingenem cingenem Kara gözlu cingenem Askinla tutusup Yandim cingenem...
    207. neyin bildin ki değerini benimkini bileceksin bunu da tabi mahvedeceksin...
    208. Aylar geçsede yillar geçse de Bir ömür böyle sürse de Ben seni unutamam Aylar geçse de yıllar gecse de Bir ömür böyle bitsede Ben seni unutamam...
    209. Güz Gülleri Gibiydik , hiç bahar yasamadik , ya sevmeyi bilmedik yillarca ya sevince geç kaldik
    210. ah olmaz olmaz,sensiz olmaz sensiz olmaz...yaniyor yanaklarim gözyaslarim durulmaz
    211. Neyine güveneyim de get yalan dünya , seni nasil seveyim ömrümü çalan dünya..
    212. olmaz bir tanem, olmaz sevdigim,olmaz inan bana olmaz ask boyle olmaz.
    213. Sensiz olmuyor,yerine konmuyor,kimsenin eli senin gibi dokunmuyor.Karlara inat yürürüm yollarina,adini camlara yazdim okunmuyor.
    214. Asla, asla vazgeçemem senden, asla Olamam ben sensiz, yapamam sevgisiz Asla, asla vazgeçemem senden, asla Olamam ben sensiz, kalamam kimsesiz
    215. kimin kimin bu sessiz eller mor halkalı yaralı gözler kiyilarima vuran senmisin...
    216. Çok insan gördüm üstünde elbisesi yok çok elbise gördüm üstünde insan yok insanlarin dost veya düsman olduklarini nerden bileceksin , insanlarin alninda kahpe mi yazili ki kahpe olduklarini bileceksin...
    217. kiymetimi bilmen için gitmem mi gerek,sevdiğimi anla artik büyüdün bebek,masal degilki bu ask ögrenmen gerek,gitmesi kolay olur zor olan sevmek...
    218. SENİ GÜNDE BİR DEFA DÜŞÜNÜYORUM ODA 24 SAATİME MALOLUYOR.
    219. DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM.BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.
    220. HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAK BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM
    221. HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....
    222. AŞKA MEYLİ OLMAYAN KANATSIZ KUŞ GİBİDİR. VAH ONA!!...
    223. EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞOLSUN.
    224. HİÇBİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ HİÇBİR ERKEK BİR DAMLA GÖZYAŞINA DEĞMEZ.
    225. YANAĞINA DÜŞEN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM.
    226. YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA
    227. BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR.
    228. BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE.
    229. SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEĞİL, SENİN İÇİN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN
    230. SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN.
    231. GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM.
    232. NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....
    233. NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.
    234. YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR.
    235. UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.
    236. BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV....BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.
    237. GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR.
    238. İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.
    239. YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.
    240. ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR. HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR. HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.
    241. HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR. HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.
    242. UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN. SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI KADAR EŞSİZ HAYAT..... GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞER.
    243. KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
    244. DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!
    245. BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...
    246. HER ZAMAN J HAYATA, JÜCÜK SAÇ, JMEYİ BENİMSE, JEREK YAŞA,JÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK J, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR JÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR.
    247. BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN.
    248. YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ.
    249. BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!.
    250. SEVGİ BASİTTİR, KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ. SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR. SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!..
    251. SANA EN MUHTAÇ OLDUĞUM ŞU ANDA GEL! YAŞAMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!..
    252. GİDENLER YOKLUKLARIYLA DEĞİL GİDERKEN SÖYLEYEMEDİKLERİ SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERİRLER!
    253. GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN. YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN. KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.
    254. BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,
    255. SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM, KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...
    256. MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.
    257. HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM.
    258. BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN "YARIN ELLERE"!...
    259. HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİRGÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.
    260. ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM. ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM.
    261. AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.
    262. BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN.
    263. GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN.
    264. DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.
    265. ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ.
    266. BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ, YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?
    267. EN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM.
    268. DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA
    269. HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ.
    270. İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ
    271. HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR.
    272. SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM. SENİ NE KADARMI SEVİYORUM ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR.
    273. İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....)
    274. SANMAKİ İSMİNİ BİRBAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK
    275. İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN.
    276. ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ!...
    277. BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM AÇAR AÇMAZ DUYAYIM KOKUNU SEVDA ESSİN BAŞAK SAÇLARINDA SESİN YÜZÜMÜ RÜZGARLA BULSUN BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM GELSİN BENİ EN KOYU ZULAMDA BULSUN VE ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ VARSIN ÖLÜMÜM OLSUN.
    278. BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!..
    279. HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ ! ŞİMDİ GECELER ÇARESİZ, GECELER SENSİZ, BİR ÖPÜŞTEN DAHA SICAK ŞİMDİ YAĞMUR DAMLASI GELİP KONAR DUDAKLARIMA SESSİZ. SÖYLEMİŞMİYDİM HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ HİÇ SEBEPSİZ.
    280. YARDIM ETMEKMİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI.
    281. UÇURUMUN KENARINDA DA OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE.
    282. KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA.
    283. KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN
    284. BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA
    285. SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZM DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.
    286. BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.
    287. GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN
    288. KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ.
    289. KURAK ÇÖKSEDE, DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEĞİN ÖMRÜMÜN.
    290. AĞLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEĞİL. BEN! SENSİZKEN, SENDEN DİYE SENSİZLİĞİNİ DE SEVMİŞTİM. SEN, SENİNLE, SENİDE SENSİZLİĞİNİDE ALIP GİTTİN.
    291. BENİ ŞAİR ETTİN, BENİ ADAM ETTİN, BANA YAZIK OLDU.
    292. AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ.
    293. BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AĞLARIM
    294. GİT DEDİĞİN YERLERMİ UZAK YOKSA SENMİ?
    295. ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAĞACINA ASTIM KENDİMİ
    296. BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEĞİM
    297. SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEĞİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEĞİM ÇÜNKÜ BEBEĞİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!....
    298. BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIĞINLA YANAN
    299. SEV! ÖYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:46 | Сообщение # 5
    Гид по Мармарису
    Турковед
    300. TAHAMMÜLÜM KALMADI SENİ BÖYLE SEVERKEN SENSİZLİĞE!
    301. BENİ VUR KÜLÜMÜ UZAK DAĞLARA SAVUR AMA ELLERE VERME!
    302. YAĞAN YAĞMURUN ARDINDAN DOĞAN GÜNEŞİN GÜZELLİĞİ GİBİ İSTERDİM SENİ KOLLARIMA ALIP ÖLMEYİ!
    303. BİLİYORUM GÜNÜN BİRİNDE NEKADAR BÜYÜK BİR HATA YAPTIĞINI ANLAYACAKSIN. AMA MAALESEF SEN GELDİĞİNDE SEVGİMİ HAKETMİŞ BİRİYLE OLMANIN MUTLULUĞUNU TADIYOR OLACAĞIM.
    304. AFFETMEK EN BÜYÜK İNTİKAMDIR.
    305. HUZURUM KALMADI ŞU FANİ DÜNYADA!
    306. SEVİLMEYE LAYIK OLAN ANCAK SEVMESİNİ BİLENDİR.
    307. SEN ÇÖLDE AÇAN BİR GÜL OLSAYDIN İNAN SENİ SOLDURMAMAK İÇİN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM.
    308. ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN
    309. CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE
    310. BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN.
    311. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR.
    312. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN
    313. SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEĞİŞEMEM.
    314. HAYALLERE DALIP GİTMEM BEN ÇÜNKÜ TEK HAYALİM SENSİN BENİM! HİÇBİRŞEY İSTEYEMEM BEN ÇÜNKÜ BİRTEK İSTEDİĞİM SENSİN BENİM.
    315. TALİHİM OLMADI SEVDADAN YANA!
    316. İNSANLAR İÇİN YALNIZ 3 OLAY VARDIR. DOĞMAK, YAŞAMAK, ÖLMEK! DOĞDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLDİR. ÖLÜM KORKUSUYLAIZDIRAP ÇEKER VE YAŞAMAYI UNUTUR.
    317. BU DÜNYADA 2 KUSURSUZ İNSAN VARDIR. BİRİ DOĞMAMIŞTIR DİĞERİ İSE ÖLMÜŞTÜR.
    318. TOZ PEMBE HAYALLERİMİZ VARDI PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI.
    319. İNSAN HAYATI SORUYLA BAŞLAR SORUYLA BİTER ADINI NE KOYDUNUZ İLK SORU MERHUMU NASIL BİLİRDİNİZ SON SORU.
    320. SESSİZLİK HERŞEYİ CEVAPLAR.
    321. BEN HER KARESİ SİYAHA BOYANMIŞ BİR BİLMECEYİM! ÇÖZMEYE ÇALIŞTIKÇA İÇİMDE KAYBOLURSUN.
    322. YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR! BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE!
    323. ÇİÇEKLER BİLE ÜŞÜR DONUK BAKIŞLARLA.
    324. DÜŞMANIMIN NEFRETİ DOSTUMUN SEVGİSİNDEN DAHA GERÇEKTİR.
    325. SEVDİĞİM İNSANLARA KIZABİLİRDİM. EĞER SEVMEK BANA MAHZUN DURMAYI ÖĞRETMESEYDİ.
    326. GARİBİM! NE BİR GÜZEL VAR AVUTACAK GÖNLÜMÜ BU ŞEHİRDE NEDE BİR TANIDIK ÇEHRE BİR TREN SESİ DUYMAYA GÖREYİM İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME!...
    327. EY GENÇ! HANİ MİLLETİN ELİNDEN TUTUP KALDIRACAKTIN GÜYA! NASILDA DALIVERMİŞSİN O KALKILMAZ UYKUYA!
    328. YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA!
    329. KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖĞRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..
    330. HAYATI SEVİYORUM AMA SEVGİM KARŞILIKSIZ.
    331. KALBİM 24 SAAT HİZMETİNİZE AÇIKTIR.
    332. ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİNKİ ÇARE SİZSİNİZ.
    333. AKLIMIZ EN BÜYÜK SERVETİMİZDİR. AMA YOKSULLUKTA AYIP DEĞİLDİR.
    334. YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖZÜME GÖRÜNME!
    335. SOĞUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.
    336. GÜLMEKLE KAYBEDİLEN ŞEY AĞLAMAKLA ELDE EDİLMEZ.
    337. DÜŞMANLARINIZI SEVİN. ÇÜNKÜ KUSURLARINIZI SİZE AÇIKÇA SÖYLEYENLER BİRTEK ONLARDIR.
    338. EĞER YAPTIĞIN İŞİ DÜŞMANIN ALKIŞLIYORSA YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR.
    339. DUYGULARI AÇIĞA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.
    340. SENDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEYİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLAN İNSANLARA ACIRIM.
    341. BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ, BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ, BAK YÜREĞİME YÜREĞİM ESKİDİ, BAK GÜNLERCE SARDIĞIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ.......YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE, SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ...
    342. BENİDE GÖTÜR GİTTİĞİN YERE
    343. KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN
    344. OFFF! ÇOK SIKILDIM BU HAYATIN BAŞKA KANALI YOKMU!
    345. BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!
    346. EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.
    347. SENİ SEVMEK SANKİ İBADET BANA NE KADAR ÇOK SEVSEMDE ŞANSIM YOK SENDEN YANA!
    348. YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ.
    349. ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ, YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ
    350. SEN RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN TANRININ SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI O KADAR BÜYÜK OLSUN Kİ! EN MASUM HALİNDE BİLE SANA KİMSE ZARAR VEREMESİN
    351. KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?
    352. BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNUSONSUZA DEK BİTMEYECEK.
    353. DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.
    354. GÖZLERİN GÖZLERİMDE, ELLERİN ELLERİMDE, KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUĞU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM.
    355. AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ, BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ, HER ŞEY OLURDA ŞU GÖNLÜM BİRTEK AŞIK OLAMAZ...
    356. ÖMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSE VE ÖLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE BİLKİ SENİ ORDADA BEKLEYECEĞİM..
    357. GÜZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN. ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.
    358. SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN.
    359. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR.
    360. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM.
    361. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ. İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ.
    362. YILLARDIR SEVGİMİN ÖYLE ÇOK MUHAFIZI VE DÜŞMANI OLDUKİ İNAN BAN SENİNLE ONLARI AŞTI. VE İNANKİ SENİ SEVİYOR OLMAK BİLE BÜYÜK NİMET BENİM İÇİN.
    363. NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA.
    364. UÇUMDAN DÜŞERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN ÖLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM
    365. ARAMIZDAKİ MESAFELER NEKADAR UZUN OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN.
    366. KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR, DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER, İNSANLAR ONU HAYATLARI BOYUNCA YA BİRKEZ YADA HİÇ GÖRMEZLER.BEN GÖRDÜM. O DA SENSİN BİRTANEM...
    367. AŞKIM VAR DAĞLAR BİLEMEZ, SEVGİM VAR KİMSENİN AKLI ALAMAZ, BİRDE SEN VARSIN YA BİTANEM DÜNYADA KİMSE BÖYLE SEVEMEZ.
    368. EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM
    369. BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE, KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE, SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE..
    370. SEN ENGİN ACILARLA KAVRULAN BİÇARE YÜREĞİMDE, SEVGİ DAĞININ DORUĞUNDAKİ ERİŞİLMEZ BUZULU ERİTEN KIZIL GÜNEŞ.
    371. BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM.
    372. BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER, GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR.
    373. BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.
    374. BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR.
    375. BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN...
    376. HERZAMAN MUTLULUĞUN DORUĞUNDAYKEN GÜLÜNMEZ BAZEN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE UÇURUMUN KENARINDAYKEN BİLE GÜLÜMSEYECEKSİN.
    377. BİR GÜN GELİP SORACAKSIN BENİ Mİ DAHA ÇOK SEVİYORSUN YOKSA TANRI'YI MI DİYE...BEN HİÇ DÜSÜNMEDEN TANRIYI DİYECEĞİM VE SEN KÜSÜP GİDECEKİSİN. AMA NEREDEN BİLECEKSİNKİ İÇİMDEKİ TANRININ SEN OLDUĞUNU....
    378. Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de....
    379. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
    380. KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI , HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM
    381. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
    382. Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.
    383. KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEK,GÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET, AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL, BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET
    384. KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : ) KaDiR KuRt : )
    385. Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun
    386. ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin
    387. ISKELEMIN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI,DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA'INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ;MARTILAR GULUMSEDI BANA!
    388. "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA.NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM...
    389. Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri
    390. Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.
    391. Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.
    392. Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...
    393. Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...
    394. Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...
    395. Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde... Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.
    396. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
    397. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.
    398. Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.
    399. Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 6
    Гид по Мармарису
    Турковед
    400. Bir silahım olsaydı, bir silahım ... Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.
    401. Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
    402. Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
    403. Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır
    404. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
    405. Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!
    406. Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi.
    407. Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün.... Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin."
    408. DiR'ler ve DIR'lar ile biten bütün sözler yalandır.
    409. Gerçek dostlar yıldızlara benzerler , karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.
    410. Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz...
    411. Gerçekleştiremediğimiz Hayallerimizin Sembolü, AĞLAYAN ÇOCUK
    412. Umarım sevgime layık olmayan sen ahıma kurban olmaya alışırsın
    413. İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.
    414. Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.
    415. Bulutlar yağmasa da yağmur yüklüdür sevmesini hissetmesini bilene
    416. seni aklıma düşüren yerçekimi değil ;yalancı yıldızlar öyle uzaksın ki; üflesem soguyacaksin....sarilsam okyanus
    417. Umuda kurşun sıksa da ölüm,Unutma Umuda kurşun işlemez GÜLÜM
    418. ONCA MAZLUMUN GÖNÜLDEN KOPAN AHLARI ELBET İNDİRİR BİR GÜN TEPENİZDEN LANETULLAHI
    419. Eğer güzelliği içinizde taşımıyorsanız, dünyanın neresine giderseniz gidin onu bulamazsınız
    420. güzel kalmayı becerebilenler yanlızca güzelliği hakedenlerdir.
    421. Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!
    422. Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!!
    423. Yüzükte başka isim , yürekte başka isim olmaz. İnsan olana bu yakışmaz.
    424. Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir
    425. KAHREDER GÖZLERİNİN O MASUM BAKIŞLARI KARA MELEK.
    426. Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil aynı zamanda aranan kişi olmaktır.
    427. Evlenmek kafese benzer içindekiler çıkmak için,dışardakiler girmek için uğraşır.
    428. Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.
    429. Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir.
    430. Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir
    431. Bende Mecnundan fuzun aşıklık istiadı vardır,aşıki mecnun menem mecnunun ancak adı vardır
    432. Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir YAŞAMAK DİRENMEKTİR
    433. Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!
    434. Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.
    435. Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.
    436. Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum
    437. DUYGULARINIZI BELLİ ETMEKTEN ASLA ÖZÜR DİLEMEYİN BURADA GERCEKLER SiZDEN ÖZÜR DİLESİN.
    438. HATIRLARMISIN!SEN DOĞDUĞUNDA AĞLARKEN HERKEZ GÜLÜYORDU .ÖYLE BİR ÖMÜR GEÇİRKİ HERKEZ AĞLASIN ÖLDÜĞÜNDE SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
    439. EVEREK YASAMAK HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR
    440. Ben Yalnızlığımı Anladığım Zaman Çaresiz Kaldım.
    441. insanları yaşlandıran yıllar değil ulaşamadığı arzularıdır bende sana ulaşamayarak bir yaş daha yaşlandım
    442. Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız
    443. Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım
    444. Daima gülümse; çünkü dudaklarınla yapabileceğin ikinci en iyi şeydir
    445. Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim
    446. Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum. Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum...
    447. Karanlıklara sitem edeceğimize, hepimiz karanlıkta bir mum yaksak, karanlıklar aydınlığa dönerdi
    448. Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri
    449. Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum
    450. Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir
    451. Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi
    452. Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok...Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya..
    453. Dudakların gibi sıcaktı. kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı. sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın , uyumayı bırak
    454. Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.
    455. kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür
    456. insanlar özgür olarak doğar,ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.
    457. eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir
    458. yıldız kümelerini ilk keşfedip ad veren aşıklardır
    459. Bakışlarını kaldır ama bakma bana
    460. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!
    461. Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.
    462. Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez
    463. KENDİ BAHÇESİNDE DAL OLAMAYAN BİRİ, GİRMİŞ BAHÇEME AGAÇLIK TAŞLIYOR.
    464. Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur
    465. Dal Rüzgarı Affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere
    466. BIR ŞEYİ SEVMENİN YOLU, ONUN KAYBOLABİLECEĞİNİ BİLMEKTİR.
    467. Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.
    468. Daglarda pınarlar çağlamasa, Derelerde seller kahkaha atabilir mi.?
    469. Durgun sular derin akar..!
    470. İnsan tırmanırken, dağın kafa tutmasına razı olmalıdır ..!
    471. Para her kapıyı acar, ancak kilitleyemez ..!
    472. Her bildiğini söyleme ama, her söylediğini bil ..!
    473. Savaşı bilmeyen barışı da bilmez ..!
    474. Aşk, utanma ve çekinmenin olduğu yerde vardır.!
    475. Gerçeği insanların ölçüleri ile değil, insanları gerçeğin ölçüleri ile tanı ..!
    476. Gözlerin konuştuğu dil her yerde aynıdır ..!
    477. Gelecek, umut sahipleri için vaadler ile doludur ..!
    478. Yeryüzündeki hiç bir uzaklık, dün kadar uzak değildir ..!
    479. Aldatılsan dahi sakın kimseyi aldatma.
    480. KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile KaDiR kUrT smile
    481. Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.
    482. Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Zamansız Dalıverirse Uzaklara, Hele Kulakların Deli Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir.
    483. Duyguydu Yıllarca Bozdurup Harcadığımız, Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız, Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız, Mutluluktu Tadına Doyamadığımız, Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız.
    484. Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.
    485. Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
    486. Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
    487. Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
    488. Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.
    489. Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin.
    490. Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.
    491. Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.
    492. Dünyada 2 Renk Gül Olsun. Biri Kırmızı Diğeri Beyaz. Sen Beni Unutursan Kırmızılar Solsun, Ben Seni Unutursam Beyazlar Kefenim Olsun
    493. Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
    494. Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.
    495. Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.
    496. Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.
    497. Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.
    498. Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.
    499. Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 7
    Гид по Мармарису
    Турковед
    500. Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.
    501. ARAMIZDAKİ MESAFELER HER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN, SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM. VE HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN..!
    502. SEN ALLAHA DİLENEN DİLEK, GÖKLERE VARAN ELLERİMSİN. SEN GÖZLERİMDEN SÜZÜLEN YAŞ, TEK DÜŞÜNCEM HASRETİMSİN. SEN SÖYLEYEMEDİĞİM, KELİMELERLE İFADE EDEMEDİĞİMSİN.!
    503. SANA BİR SIR VERECEĞİM; GECEDEN YANA SESSİZ, SEVDADAN YANA KUTSAL.! MERAKLANDINMI YOKSA HEYECANLANDINMI? TAMAM CANIM TAMAM SÖYLÜYORUM; SENİ ÇOK SEVİYORUM...
    504. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.
    505. Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.
    506. 7 ayrı iklimden, 7 ayrı çiçek getirseler
    507. 7 ayrı arı, 7 ayrı çiçeğe konsa
    508. 7 ayrı bal yapsa, senin kadar tatlı olamaz.
    509. Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.
    510. Dün yağmurlu bir akşamda çok sevdiğim bir yolcuyu uğurladım. ona en acı sözlerle güle güle benim biricik sevgilim dedim.
    511. Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.
    512. Aşk üzerine edilmiş yeminler,kumsalda yazılmış yazılara benzer.
    513. Gerçekte bana ait olmayan, ama benim diyebildiğim tek varlıksın sen.
    514. YA TUTACAK KADAR YAKIN OL YADA UNUTCAK KADAR UZAK.
    515. Sıcak kalpli ol ki, Vicdanlar düşüncelerine buyur etsin.!
    516. İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar ..!
    517. Kalbin tik takları doğumla başlamış ölüm bestesinin mırıltılarıdır.!
    518. Çok yumurta ve civcivleriniz varsa, sakin hepsini bir sepete koymayın ..!
    519. Anlamsız hırs, aslanı fare yapan bir kapandır.!
    520. İnsan aşık olduğu şeyin kollarında can verir. .!
    521. Kristalin bedelini göze almıyan onunla oynamasın.!
    522. Her gülde diken olur ama, kesinlikle dikende gül bitmez ..!
    523. Eline gecen her fırsatta çevrene tohum saç; varsın bir başkası hasat etsin bir bahar mevsiminde ..!
    524. Aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanın iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanını sarar. Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider.
    525. Bebek uyurken, cicek tomurcukken, erkek dusunurken, kadin soyunurken guzeldir.
    526. Biz isyankar sokaklarda büyüdük anlamayız bazıları gibi ballı ekmek yemekten biz 15 yaşında dünyaya 18 yasında kasıp kavurmakta olan aşklara isyan ediyoruz. bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayız 10 kuruş için sevdiklerimizi
    527. Herzaman doğruyu söyle.. Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın
    528. ALLAHIN SANA VERECEGİ EN BÜYÜK CEZA MUTLULUK OLSUN AĞLAMAK İSTE FAKAT GÖZYAŞLARIN İÇİNE AKSIN
    529. BİR ÖMÜRKİ ELLERİMİZDEN MASUMCA KAYIP GİDİYOR SEVDİKLERİMİZE BİLE YETMEDEN
    530. diyorlar ki çıkmazmış bu rüya...sen kim,ben kimmişim güya..."
    531. yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır...ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir.
    532. Yokluğunda büyüttüm bu sevdayı,bunu varlığına bağışlıyorum
    533. ya hiç gelmeseydin.. gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de
    534. Bugün üstüne bastığın çimenler, yarin toprağının üzerinde bitecek.
    535. Ey insan.. ! Edep nedir diye arar, sorarsan eğer; Bil ki edep, ancak her edepsizin edepsizliğine sabır ve tahammül gösterebilmektir.
    536. Var olan her şeyin yok olandan gelmesi imkansızdır. Size ne yapacağınızı söyleyebilirler, ama ne
    537. düşüneceğinizi asla.. !
    538. Göz sevdiğini, gördüğünü yitirebilir. Can gözüyse gördüğünü daima görür.
    539. Yiğit dediğin, güreşte rakibini yenen kimse değildir; asil yiğit kızdığı zaman öfkesini yenen
    540. kimsedir.. !
    541. Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda toprağa verilecek bir kurbandır.Sen gönlünü beslemeye bak.! Yücelere gidecek, şereflenecek odur.
    542. Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir.
    543. insan sahte para yapar ama daha çok para sahte insan yapar...
    544. Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın
    545. Her hatırlayış evvelinde unutmayı saklar bilir misin?Ve bilir misin ben seni bir dem olsun UNUTMADIM!....(
    546. özünde soyluluk yoksa insanın taç da giyse soysuzdur !!!
    547. Soytarılık etmeden güldürebilmek seni ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşi içime süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu arasıra bilmiyorsun...
    548. Bana dünümü geri getirin, ben size yarınlarımı vereyim
    549. Aşık Olmak Bana Okyanusları Hatırlatırdı...Benim Aşık Olmam,Benliğimin Beni Acıtan Bütün Sırlarını Bir okyanusta Eritmek Anlamına Gelirdi
    550. TANRININ BANA VERDIGI EN KUTSAL HEDIYE SEVGI DOLU BIR KALP;YALNIZ, BUNUN BANA ACI VERECEGINI HIC HESABA KATMAMIS OLSA GEREK
    551. Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır...
    552. yasamda savaşları her zaman güçlü olanlar kazanmaz eninde sonunda kazanan kazanabilecegine inanandır
    553. EGER BİRGÜN BULUSACAĞIMIZ YERE GELEMEZSEM.DÜNYANIN BÜTÜN RENKLERİNDEN OLUŞAN BİR DEMET .ÇİÇEK YAPTIR.
    554. ÇÜNKÜ BENİ SENDEN AYIRACAK OLAN TEK KUVVET ÖLÜM BENİ YAKALAMIŞ DEMEKTİR.
    555. Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil..... Seni Seviyorum Derken Titremektir
    556. SENİBENİM KADAR SEVENLER SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN!!!
    557. BIR DÜSMANI AFFETMEK,BIR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR
    558. ÖLÜMDEN DEĞİLDE ÖLÜMLERDEN KORKARIM,ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM,İKİNCİSİNDE SEVDİKLERİM
    559. Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense
    560. İNSANLAR AYA BENZER ÇÜNKÜ KİMSEYE GÖSTERMEDİKLERİ BİR KARANLIK YÜZLERİ DAHA VARDIR.
    561. BUGÜN SENİN İÇİN BİR BAŞKASINI TERKEDEN YARIN BİR BAŞKASI İÇİN SENİ TERKEDER.
    562. EĞER BİR FİKRE YETERİNCE BAĞLI KALIRSANIZ O FİKİR ARTIK SAYGIDEĞER HALE GELMİŞ DEMEKTİR.
    563. AŞKA BURUN KIVRMAYIN O ÇÖL ORTASINDA YEMYEŞİL BİR BAHÇEDİR O BAHÇEYE LAYIK BİR BAHÇIVAN OLMAK İÇİN HER BİTKİNİN SÜREKLİ BAKIMA İHTİYACI OLDUĞUNU UNUTMAYIN
    564. İNSANLARI CAHİL VE APTAL OLDUKLARI ZAMANLARDA BİLE DİNLE ÇÜNKÜ HERKESİN YAŞANMIŞ BİR HAYAT HİKAYESİ VARDIR
    565. DÜNYADA BIRAKACAĞIN EN BÜYÜK MİRAS DÜRÜSTLÜKTÜR
    566. YELKENİNİ RÜZGARA GÖRE AYARLA ÇÜNKÜ HAYAT DENİZDE KARŞILAŞTIĞIN DALGALARLA DEĞİL GEMİYİ LİMANA YANAŞTIRIP YANAŞTIRAMADIĞINLA İLGİLENİR
    567. Bana hayatı 2 şey sevdirir;AŞK ve ÖZGÜRLÜK... Aşkım için canımı bile veririm...ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim!!
    568. sen giderken birlikte ağlamıştık. şimdi yağmur yağıyorsa şehre bilki ben seni düşünüyorum yokluğunda gözyaşımı yağmurla paylaşıyorum yağmur sana yağıyor ben sana ağlıyorum.
    569. İnsan ya dosttur sana ya düşman;ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun ya da bir an olsun çıkmazsın akıldan
    570. Aşk dünyanın en tatlı mutluğuyla en derin acısından yaratılmıştır
    571. KİMSEYE GÖNLÜMÜ VERMEDiM içinde Seni GÖRÜRLER Diye... KİMSENİN GÖNLÜNÜ almadım içinde SENİ GÖRÜRÜM Diye.......
    572. önümden gitme,seni izleyemeyebilirim. Arkamdan da gelme,yol gösteremeyebilirim. Yanımda yürü ve yalnızca dostum kal.
    573. Bir gün cehennemde karşılaşırız seninle;sen kalp hırsızı olduğun için,ben tanrıyı bırakıp sana taptığım için...
    574. uzun ve sensiz bir geceden çıktım.yorulmuş rüyalara astım resmini.her sabah soyledim Günışiğin silemediği ismini
    575. SEVMEK BİR İHTİYAÇSA,SEVDİĞİNİ SÖYLEMEK NEDEN SUÇ OLSUN..
    576. BİR GÜN YAĞMURA YAKALANIRSAN BENDEN KAÇTIĞIN GİBİ YAĞMURDANDA KAÇ.ÇÜNKÜ:BULUTLARIN ARKASINDA KAYBOLAN AŞKI İÇİN AĞLAYAN BENİM
    577. SEVEREK YAŞAMAK,HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR
    578. bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak olmak ama ölmekten yana korkum yok tek korkum unutulmak
    579. Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...
    580. Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..
    581. sensizliğin karanlık gibi çökeceği dünyamda bana aydınlığı unutturmayacak küçücük bir pencere bırak
    582. Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim...
    583. Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır
    584. kula bela gelmez,Hak yazmadikca ;Hak bela vermez,kul azmadikca ..
    585. UZANIP TUTSAM ELİNİ SEVSEM YİNE HİÇ BİTMEYECEKMİŞCESİNE AMA RÜYA İMİŞ TOPRAK DEGİL AMA KADER SENİ BENDEN ALAN!
    586. Sen Beni,Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevseydin;Benim Seni, Senin Beni Sevdiğin Kadar Sevdiğimi A N L A R D I N
    587. silgin kaleminden önce bitiyorsa yanlışların çok demektir
    588. İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.
    589. Güneşi Kaybettin diye gözlerini kapatırsan yıldızlarıda kaybedersin beni kaybettiğin gibi
    590. çiçeklerin en güzeli gül,güllerin en güzeli sen..çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum
    591. aglama!gozlerıne yas degmesın.gul!dudaklarından tebessum eksılmesın.sev!kalbınden yerım sılınmesın.unutma ,sen sadece benımsın....(
    592. SENİ BU DUNYADA 10 KİŞİ SEVİYORSA BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER SENİ BU DUNYADA 5 KİŞİ SEVİYORSA YİNE BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ 1 KİŞİ SEVİYORSA BU KESİN BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ KİMSE SEVMİYORSA BİLKİ BEN ÖLMÜŞÜM
    593. Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum
    594. BENİ BİRBEN TANIRIM,BİRDE BENİ YARATAN BANA BİR BEN LAZIMIM; BİRDE BENİ ANLAYAN.BENİ ANLIYORMUSUN
    595. Seni Sevdiğimi DüşüNdükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey SeNi SeVeBiLMeK..
    596. O GÜN BU GÜNÜ BİLSEYDİM, BU GÜN O GÜNÜ YAŞAMAK İSTEMEZDİM
    597. ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)
    598. Konuşmasını biliyorsan konuş, ilham alsınlar. Konuşmasını bilmiyorsan sus adam sansınlar
    599. DENENDİKTEN SONRA DOST EDİNDİKLERİNİ BAĞRINA BAS AMA HER İLK TANIŞTIĞINLA DOST OLMA.

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 8
    Гид по Мармарису
    Турковед
    600. son bulduğu yerde sevgiler, acılar başlar hüzünler...ne kadar çok sevmişse insan, o kadar acı çeker
    601. BEN SOSYETENIN SUSLU TASLARI UZERINDE DANS ETMESINI BILMEM AMA YARALI YUREGIMLE DELIKANLI GIBI SEVMESINI BILIRIM
    602. dünya 3 günlüktür.Dün, bugün ve yarın .dün gecti, yarının geleceği belli değil, öyleyse bugunun kıymetini bil
    603. Yaşamak için bir sebep demişti.Deniz demiştim.Öldü demişti.Bense maviliği kastetmiştim
    604. BiR CoCuK GüLüSüNDe, RüZGaRıN eN CaPKıN ÖPüSüNDe, yaGMuRuN HeR SaCıNa DüSüSüNDe BeNi HaTıRLa....
    605. ZORU BAŞARIRIM!İMKANSIZ BİRAZ ZAMANIMI ALIR
    606. Dün gecti, bügunu düşünüyorum, yarın var? mı?Genclıgıne güvenme ölenler hep ihtiyar mı?
    607. Onun unutamadığın hayali, sigarandan derin bir nefes çekmişcesine dolar içine. SEVMEK ne imiş bir gün anlarsın.
    608. Şaşırtmıyor dostun kahpeliği Elimi sıkarken sırtıma sapladığı bıçak
    609. Kaybolan ümitlere bağlanmamalısın Doğacak ümitleri henüz kaybetmedik ki.
    610. Dün akşam yine seni düşündüm birşey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölümmü yoksa sensizlikmi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ
    611. Sen hiç; bugulanmis cama seni seviyorum yazip harflerin arasindan disariyi seyrederek kar tanelerine sevdiginin hayallerinin suslettin mi
    612. Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır
    613. İSSIZ BİR KALDIRIM TAŞI OLSAM VEYA GERİ ALAMAYACAGIM TEK BİR NEFES OLSAM YADA GÖZLERİNDE BİR DAMLA YAŞ BENİ SİLER GECERMİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DEYİP BENİ AFFEDERMİYDİN
    614. ASKI ARAMAKLA BULAMASSIN FAKAT O SENI BULDUĞUN DA
    615. ISE KACACIP SAKLANAMASSIN.BU HUYUNDAN DOLAYI ASKI KIM ANLADIKİ SEN ANLAYAMASSIN
    616. gülü öylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin
    617. KISA BİR ÖYKÜDÜR HAYAT UĞRUNA UPUZUN ACILAR ÇEKTİĞİMİZ KISA BİR TÜRKÜDÜR BİR KEZ DAHA SÖYLEMEK İÇİN DELİRDİĞİMİZ...!
    618. Keşke dağlarda gelincik olsaydım da, okşamasını bilen avuçlarının için de solsaydım
    619. HAYATTA EN ACI ŞEY MERHABA DİYEREK BİRLEŞEN ELLERİN ELVEDA DİYEREK AYRILMASIDIR.
    620. EĞER FARKEDERSEN BU YAZIYI FARKETMEN YA DA FARKETMEMEN HİÇ FARKETMEZ SEN EN İYİSİ BU YAZIYI FARKETME TATLIM
    621. bazen sert bir rüzgar esebilir.o zaman boynunu eğmekten utanma.Yeniden başını kaldıracağını yalnızca rüzgarın geçmesini beklediğini düşün
    622. BİLİYORSUN BEN SANA DEĞİL BANA DENİZLERİN SONU KADAR UZAK OLAN O PARLAK VE ULAŞILASI ZOR OLAN GÖZLERİNE AŞIĞIM
    623. Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..
    624. HER RÜZGARLA SALLANIRSAN OTLAR GİBİ,DAĞLAR KADAR OLSANDA BİR OTA DEĞMEZSİN:)
    625. İnsanlar gülümseyerek mutsuzluklarını hem gizlemesini hemde biraz yenmesini öğrenirler!
    626. aYRILIKTA SEVDAYA DAHİL,ÇÜNKÜ AYRILANLAR HALAAA SEVDALI.
    627. Gözlerdeki gözyaşı olmasaydı kalpte gökkuşağı çıkmazdı:)
    628. RÜZGARIN KEMANINI ÇALDIĞI VE DAMLALARIN CAMA VURDUĞU SOĞUK BİR YATAĞINIZA UZANIP HAYALİNİ KURUP KEŞKE DEDİĞİNİZ TÜM GÜZELLİKLER SİZLERİN OLSUN:)))
    629. BİR GÜN BENDEN AYRILIRSAN, BENDE SENİNLE GELEBİLİRMİYİM
    630. Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.
    631. Agladiginda gözlerinden akan yas olmak isterdim,yanaklarını öpmek için. Güneş her sabah doğuyor ben ise sensiz hergün biraz daha batıyorum.
    632. Ben alışılmış şeyler sevmem, bilirsin. Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım Sevmekse gönlümce sevmeliyim. Kendi ellerimle yazmalıyım alınyazımı Ölmekse istediğim anda ölmeliyim...!
    633. sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI!...
    634. Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...
    635. ELLERİNİ ÇEKME ELLERİMDEN, SENİNLE ÇOĞALIYOR MUTLULUĞUM! PIRILTILAR EKSİLMESİN GÖZLERİNDEN, YAŞADIĞIMI SENİNLE ANLIYORUM!
    636. AŞKIMIZ İKİ GÖZLÜKLÜNÜN ÖPÜŞME ÇABASIYDI GÖZLÜKLERİ ÇIKARTMAK HİÇ AKLIMIZA GELMEDİ!!
    637. KAĞITTAN DAĞLAR YAPTIM, MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM, HER YERE ADINI YAZDIM. HER YERE ADINI YAZINCA SENİ SEVDİĞİMİ SANDIN. BEN SENİ SEVMEDİM, SANA TAPTIM
    638. SeNi SeViYoRuM KeLiMeSiNi SaNa ßeNDeN ßa$Ka KiMSe DeMeSiN YaLNıZ ßaNa SaKLa DuDaKLaRıNı SeNi ßeNDeN ßa$Ka KiMSe öPMeSiN Ne oLuR HeR SeVeN SeViLSe SaNKi ßu DüNYaDa a$KTaN GüZeL Ne VaRKi GeL KoLLaRımA öYLe SaRıLKi KiMSeNiN ÇöZMeYe GüCü YeTMeSiN!!!...
    639. GÜLÜN DİKENLİ OLDUĞUNDAN ŞİKAYET EDECEĞİNE;DİKENLER İÇİNDE BİR GÜL YARATILDIĞINI GÖRÜP,DÜŞÜNÜP,ŞÜKRETMELİYİZ..
    640. Bir kızın en güzel çeyizi,öpülmemiş dudakları ve çalınmamış kalbidir.
    641. keşke benim kalbimle sevebilsen seni belki anlarsın içimdeki seni ve beni..
    642. neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK
    643. bir gün kırlarda gezerken eline bir papatya al ve seviyor sevmiyor yapmaya başla.seviyor çıkarsa inan ama sevmiyor çıkarsa inanma. çünkü o sadece bir PAPATYA
    644. Karamsar olmak zor değil, zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir
    645. Her limana uğra ama; Demir atma
    646. Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyecegi kadar özelsin!
    647. Beraber Ağlamaktaki tatlılık kadar hiç birşey kalpleri birbirine bağlamaz.
    648. mecalsiz kollarıma istiyorum kucaklamak o sonsuz maviliği gönlümü yelken yapacağım nefesimi rüzgar martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ıslık calacağım rüzgarın çığlığına eş...
    649. HERŞEY AKIP GİDİYOR,İNSAN AYNI SUDA İKİ KEZ YIKANAMIYOR
    650. HAYATIN EN GUZEL ANI HERŞEYDEN VAZGEÇTİĞİNİZ ZAMAN SİZİ HAYATA BAĞLIYAN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ANDIR...
    651. Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardın. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettinmi sevgilim ...Seni bütün kalbimle seViyorum
    652. insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur
    653. Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı eheh
    654. Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun,,Her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun,,İsterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,Hep ağla,,Bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..
    655. Aramasın onu gözler O şimdi asker
    656. O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.Seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.Ya seveceksin yada sevmeyeceksin.Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin
    657. Her Delikanlının Bir Kız Arkadaşı Olur Ama ;Her Kızın Bir Delikanlı Arkadaşı Olmaz !!!
    658. ASK, Sevgilinin çarpık bacaklarını düz görme enayiligidir...
    659. insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur
    660. iki gönül bir olunca samanlıgı polis basar:))
    661. Yaşam bir satranç oyunu ise , oyundan sonta Şah'ta Piyon'da hep aynı kutuya konuyor ise , nedir bu büyüklük sevdası ? ...
    662. GİTME BİRAZ DAHA KAL YANIMDA SENİ DOYASIYA SEYRETMEK İSTİYORUM ÇAPKIN TEBESSÜMÜN OLSUN DUDAKLARINDA O HALİNLE BENDE KAL İSTİYORUM"
    663. Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!
    664. Hayat yolunda çıplak ayak yürüme hayal kırıkları ayağına batabilir.
    665. Haysiyetli bir adam deli gibi aşık olabilir ama,ahmak gibi aşık olması caiz değildir.
    666. Eğer çaresizseniz, bilin ki çare sizsiniz!
    667. Gizlilikte bir haktır. Yaşamak gibi; korumazsan kaybedersin!
    668. En kuvvetli gölge, nerde en çok ışık varsa ordadır.
    669. Bu yazıyı farkettiğinizde, farketmenizle farketmemenizin bişey farketmediğini farkedeceksiniz!
    670. Aşk bir tiyatroya benzer, en zor rolü bana verdiler! Önce sev, sonra unut dediler...
    671. Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim!
    672. Sen sensizliğin acısını nereden bileceksin sen hiç sensiz kalmadın ki!
    673. BİRGÜN BİR RÜZGAR ESERSE ORALARA SANA OLAN SEVGİMİ FISILDARSA KULAĞINA UNUTMA SENDE O RÜZGARLA BANA BİR TUTAM SEVGİ YOLLA.
    674. SEN ÇATLAYAN DUDAKLARIMA BİR DAMLA SU İÇİMDEKİ YAŞAMA TUTKUSU AVUÇLARIMA DÜŞEN KARTANESİ, SEN! SEVGİLİM, SEVDİĞİM, TAPTIĞIM, HERŞEYİMSİN...
    675. SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ BİLMEK İSTERSEN GÖKYÜZÜNDEN DÜŞENYAĞMUR DAMLACIKLARINI TEK TEK TUTMAYA ÇALIŞ TUTAMADIĞIN HER DAMLA SENİ SEVDİĞİMİN İSPATIDIR.
    676. Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!
    677. BIRAKIP GİTTİN BENİ SENİ UNUTTUM SANMA ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR BELKİ AMA UNUTMAYI ASLA!..
    678. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek Nede geçen zamanseni unutmaya yetecek Bırakıp gitsemde unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir. UNUTMAYI ASLA
    679. Ben birine Tesadüfen Rastladım Bakışları Beni Çok Etkiledi,Duygusal Yaklaştım Kabul Etmedi, Dostluğumu Sundum Reddetti; Ben Onun Mağrur Edasını Sevdim...
    680. beni bu evde,bu mahalede,bu sokakta,bu sehirde ve bu dünyada göremezsen eyer ey sevdiyim, bilki ben senin gözlerinin daldigi yerdeyim
    681. .w!japa u!wah wnjoh!nas (baş aşşagı okuyun)
    682. MUTLULUGUNGÖKYÜZÜNDEN DÖKÜLEN BAHAR YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK İSE:MUTLULUGU ARAYANLIRIN"UMUT" IŞIGI OLSUN.
    683. yagmuru özleyentopraklar gibi, rüzgarı bekleyen yapraklar gibi,sevgiye susamış dudaklar gibi delicesine özledim seni..
    684. AKLIMDA OLDUĞUNUN YARISI KADAR YANIMDA OLSAYDIN HİÇ SENSİZ KALMAZDIM
    685. HERKESi BiR ZAMAN iCiN ALDATABiLiRSiN, BAZI iNSANLARI HER ZAMAN ALDATABiLiRSiN AMA HERKESi HER ZAMAN ALDATAMAZSIN...
    686. Gözlerim yasli,icimde bir sizi,yarim benden ayri,kapim kapali anahtari sakli, biri yarimde digeri paspasin altinda...
    687. Aşk, onu ne kadar sevdigini anlatabilse, onu her gördüğünde karşısında hiçbirşey hissetmeyen salağı oynamayacak belki...
    688. o eski sevdalar bitti demeyin aşk çöllerde kaldı deyip geçmeyin halimi görmeden kararvermeyin yirminci asrın mecnunuyum ben
    689. kapattım kalbimi senden başkasına benim için birtek sen varsın kim ne derse desin aldırmam yanımda hep sen sen olacaksın
    690. Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...
    691. BANA BIR SARKI SÖYLE ICINDE HUZUN OLSUN BASINA KUSLAR KONSUN SONUNDA GURBET OLSUN YARE DOYMAMAK OLSUN BANA BIR SARKI SÖYLE
    692. NiYETiM ACiZANE-i TACİZ ETMEK DEGiL BiLAKİS EFKAR-I UMUMUDE NACiZANE BiR ASK TEKLiFiDiR VERECEGiNiZ HER MÜSPET CEVAP HARABE-i YÜREGiMiN DERMANI OLACAKTIR
    693. Gayem Zatıalinizi Taciz Etmek Değil, Efkarı Umumiyede Muhabbet Kurmaktır.Cevabı Musbetiniz Kalbi Hazalimi Tamiri Temin Edeceginden Desti Muhabbetinize Talibim
    694. @)-,-'-,- ASKIM -,-'-,-(@@)-,-'-,- RUHUM -,-'-,-(@@)-,-'-,- BiRTANEM -,-'-,-(@@)-,-'-,- SENi -,-'-,-(@@)-,-'--,- SEVIYORUM
    695. HANİ SÖZLER VARDIR GÖZLERİ AĞLATIR.HANİ GÖZLER VARDIR SÖZLERİ ANLATIR.HANİ ANILAR VARDIR DEĞERİ GEÇ ANLAŞILIR.BİRDE AŞK VARDIR O DA SENİ ANLATIR...
    696. Hayatta kimse için ağlanmaz! Zaten ağlanmaya değer insan ağlatmaz! Eğer bir gün ağlarsan, başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın...
    697. senin gözyaşın olmak isterdim!gözlerinde doğup,yanaklarında yaşayıp,dudaklarında ölmek için!
    698. sen ne bir gül ne bir buse ne de bir gelinciksin sen erişilemeyecek kadar yüksek bir dağın koparılamayan kırçiçeğisin bebeğim
    699. Ben seni hiç sevmedim ki okulda bana ısmarladığın tostu sevdim ketçapı sevdim kolamın son fırtını sevdim Ben seni hiç sevmedim ki kantinciyi sevdim Eceviti bile senden çok sevdim

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 9
    Гид по Мармарису
    Турковед
    700. Bayley's kadar tatlı,Tequila kadar çarpıcı, kanyak kadar sıcak, şampanya kadar özel, kokteyl kadar karmaşıksın...seni seviyorum
    701. BENKİ ASİ SÖZ DİNLEMEZ,HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEZ.SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ,YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN...
    702. KOLLARINLA BENİ SARMALAYAN SEN OL DAKİKALARCA,SEN BİR BENİM OL,BİR BENİ SEVEN,SEN BİR BEN OL,İÇİMDE BENİMLE BÜYÜYEN
    703. SON DEFA ESMEDEN DENİZLERİME EY! DELİ FIRTINA BAĞRIMI YAKMA NEREYE GİDERSEN BENİDE GÖTÜR BU SAHİLDE BENİ YALNIZ BIRAKMA
    704. düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm o güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm
    705. sensiz kaldığımda etraf sanki bir çöl nereye gitsem yoksun bulamıyorum hiçbişey yok...ne senden bi hatıra ne başka şey....haykırıyorum ama sadece ben duyuyorum
    706. beyaz bir incisin sen ,bilmem ne cicisin sen,sana canım diyemem,canımın içisin sen...
    707. SEN GÖZLERİMDE BİR RENK,KULAKLARIMDA BİR SES,VE İÇİMDE BİR NEFES OLARAK KALACAKSIN
    708. SENİ O KADAR ÇOK SEVECEĞİMKİ BENSİZ GÜNLERİNİ YOK SAYACAKSIN SENİ SEVDİĞİMİ HİÇ SÖYLEMEYECEĞİM GÖZLERİME BAKIP ANLAYACAKSIN.
    709. BİLİYORDUM SENİ SEVİYORUM DERKEN YENİ BİR ALFABE KEŞFETTİĞİMİ,KİMSENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİ BİR KENTTE...
    710. KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile KaDiR KuRt smile
    711. KİMSİN SEN?YAŞAMAK İSTEYİPDE YAŞAYAMADIĞIM UMUTLARIMSIN.FARKINDA OLMADAN YILLARDIR BEKLEDİĞİMSİN BELKİDE...KİMSİN SEN?SEN BENİM SEVDİĞİMSİN SEVDİĞİMİ SÖYLEYEBİLDİĞİMSİN...
    712. DENİZ DALGASIZ OLMAZ GÖNÜL SEVDASIZ OLMAZ YARİ GÜZEL OLANIN BAŞI BELASIZ OLMAZ..
    713. DOST BAZEN MİNİK BİR KUŞBAZEN VAR OLMAYAN SEVGİLİ,KİMİ ZAMAN SAKSIDA BİR ÇİÇEKTİR, AMA ASIL DOST SENİ SENDEN ÇOK SEVENDİR
    714. zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin
    715. Sen ask nedir bilmezsin Beni sevmedin ki.Agla,aglayabildigin kadar,Butun guzellikler sende Ask bendedir.
    716. GOZLERIN GOZLERIMDE, ELLERIN ELLERIMDE, KALBIN ICIMDE, RUHUN BEDENIMDE OLDUGU SURECE SENI SONSUZA KADAR SEVECEGIM.
    717. DÜNYADA İKİ RENK GÜL OLSUN BİRİ KIRMIZI BİRİ BEYAZ EĞER BENİ UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN, EĞER SENİ UNUTURSAM BEYAZ KEFENİM OLSUN.
    718. GÖZLERİNDEN YAŞ YERİNE YAKUTLAR ELMASLAR PIRLANTALAR DÖKÜLECEĞİNİ BİLSEM DE YEMİN EDERİM ASLA AĞLATMAM SENİ
    719. Al hançeri vur kalbime,kalbim kana bulansın.Ama fazla derine inme.Çünkü orda sen varsın...
    720. GECEYİ DENİZ TUTMUŞ, KALBİMİ HASRET, HANGİ SULARDA AYAK İZLERİN, HANGİ KAPTANIN SEYİR DEFTERİNDE KALMIŞ GÖZLERİN
    721. BİLİNMEYENE DUYULAN AŞK,BİRHAZİNE GİBİ,SENİ BULMAKTAN KORKUYORUM,SSEN YOKKEN SANA OLAN AŞKİM ,SEN VARKEN BİTER DİYE KORKUYORUM,BELKİ SENİ SEVMEKTEN KORKUYORUM,BELKİ BENİ SEVMEYECEGİNDEN,EN DEGERLİ HAZİNEMSİN BENİM SENİ BULMAKTAN KORKUYORUM,BULDUGUMDA AŞKIM BİTER DİYE
    722. Sen hep beni baskalariyla kiskandirmaya calisdin.Hedefinede ulastin, ben sevgisiz sende Hedefsiz kaldin..
    723. bulutlar kapatsada ay ishini gunes hep dohacaktir kalpsiz insanlar durdursada vucudumu kalbim hepsende kalacaktir
    724. NERON ASKI ICIN ROMAYI YAKTI.AMA CABUK SONDU!BEN SENIN ICIN GUNESI YAKTIM.VE HALA YANIYOR
    725. benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer...kırılan kalbimi onarmak gece güneşin doğmasını beklemek gibidir...sen suya yazı yazandın,şimdi gece güneşin doğmasını bekle!!!!
    726. SENİ SEVMEK GÜNAHSA GÜLÜM BIRAKTA ALLAH KATINDA BİR ÖMÜR BOYU GÜNAHKAR KALAYIM
    727. Sen bir ömre müsavi sonu gelmeyen Şarkı, Sen testimde yıllanmış şarap,alevlenmiş meysin, Sen yakamda son çiçek,kadehimde son rakı, Sen bir hiçsin..., Fakat benim için herşeysin
    728. Seni Benim Kadar Seven Varsa Sana Benim Kadar Hasret Kalsın...
    729. SESİN DEGDİĞİNDE YÜREGİME YÜREGİM TİTRİYORSA AVUÇLARINDA VE ...... HER KAPAYIŞTA GÖZLERİMİ ÜŞÜYEN BAKIŞLARIM ISINIYORSA BAKIŞLARINDA TEK ÇAREM FISILDAMAKSA EGER AVAZIM ÇIKTIGI KADAR FISILDAYACAGIM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM...
    730. SENİ SEVİYORUM... SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM. SEN KALIN KAFALISINDIR 1 DEFADA ANLAMAZSIN DİYE 3 KERE YAZIYORUM AKLINDA İYİ YER ETSİN DİYE
    731. seni sevdim sevili başım belada seni düşünürken uyuya kaldım helada. ha.ha.ha.ha
    732. Senin için yüce dağları geçer, okyanusları yüzer, çölleri aşarım, Haftasonu buluşalım Not: yağmur yağmazsa
    733. Seninle kazandığım yaşama gücünü; seni unutmak için harcıyorum
    734. sevgi denızının sonu yok gibidir ucsuz bucaksız olsada,sonsuza kadar seninle asmak isterim ve pusulamın ustune tek bır sey yazıyorum "SENI SEVIYORUM"
    735. SEN DEPREM GİBİ GİRDİN GÖNLÜME FAY HATTI ÇİZDİN YÜREĞİME ENKAZLAR BIRAKTIN ÜZERİMDE KALBİMDEKİ ARTÇILAR HALA DEVAM ETMEKTE(AŞKIM)SENİ ÇOK ÖZLEDİM....
    736. sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...
    737. Hangi ruh seni duydu benim kadar derinden.hangi gönülde yandın böyle bir yangınla sen.ya benim gözlerimdir seni bambaşka gören ya herkesin gözleri kör
    738. Denizlerden Kalem Bulutlardan Kagıt Yaptım Belkide Bin Defa Seni Seviyorum Yazdım.Aptal!Sende Inandın.Ben Seni Sevmedim Sana Taptım...
    739. Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim
    740. Bu dunyada bircok insan var kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi agliyor, kimi guluyor. ama tum mutluluk ve guzelliklere layık bir kisi var; o da su anda mesajımı okuyor
    741. Gülümsün kurutamam seni Sularda cürütemem seni Yillarca gormesemde Yine unutamam seni
    742. SEN ONU UNUTTUĞUNU DÜŞÜNSENDE DÜŞÜNDÜĞÜN ŞEY ONU ASLA UNUTMAYACAK.SEN BU AŞKA YENİKSİN SEVGİLİ DOSTUM ÜZÜLMEKLE ELİNE BİR ŞEY GEÇMESEDE ÜZÜLMEYE DEVAM ET ÜZÜNTÜ SENİ ANLAR
    743. Eger ölürsem beni yakıp bir kavanoza koysunlar.O kavanozu başucuna koy.Anlıyorsun degil mi fedakarlığımı vazgeçtim toprak,olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan. Sırf senin yanında kalabilmek için..
    744. engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...
    745. yalnızlığımda seni büyüttükçe kalabalıklaşacağım .. sen kendi kalabalığında hep yalnız olacaksın ..
    746. yalnızım sensiz yada seninle yalnızım aşksız yada aşkınla yalnızım ve seninim herşeye rağmen tüm benliğimle
    747. YANLIZIM HERZAMNKI GIBI NE DOSTUM NEDE SEVDIGIM YANIMDA DOSTUM ZATEN YANIMDA OLAMAZ CUNKU SEVDIGIM DOSTUMDU BENIM AMA O DA TERKETTI BENI HERKEZ GIBI....
    748. Damlalarin pencereye vurdugu ve ruzgarin kemanini caldigi soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler hep seninle olsun!
    749. Aksamlari yataga girmeden önce gökyüzünde parlayan bir yildiza el salla. Bakarsin sevdiginde onu izliyordur
    750. ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda yorgun kirli ve umutsuz geçmişim oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim BEN SENDE BÜTÜN AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKTİM...
    751. Hayatta nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.
    752. DENİLDİMİ BİR YERİN ADINA TÜRK BELDESİ, GÖZÜM ALBAYRAK ARAR KULAĞIM EZAN SESİ...
    753. Hergun birbirini görmenin tadi baska,ayrilip kavusmanin tadi baska
    754. Gecmis dert icin yakinmak, yeni dert edinmektir.
    755. ERKEKLERMİ,DAHA AKILLI,YOKSA,KADINLARMI,CEVAP VERMEK ÇOK ZOR,AMA,SİZ,HİÇ,BACAKLARI,GÜZEL,DİYEBİR ERKEĞİN ARKASINDAN KOŞAN KADIN GÖRDÜNÜZMÜ??
    756. EY DAGLARI TASLARI HERSEYI YARATAN RABBIM HERSEYE BIR GUZELLIK BIR TAT INSANLARA AKIL MANTIK ZEKA VERIRKEN BU MESAJI MAL MAL OKUYAN SALAGI NIYE UNUTTUN?
    757. bira şişesiyle sarışının ortak özelliği nedir c=ikisininde boyun kısmından yukarısı boştur
    758. ölüm nereden,nasıl gelirse gelsin sonunda zafer çığlıklarımız atılacaksa;şerefli bir yaşam için hoş geldi sefa geldi...
    759. Çıkarken akıtmadığın ter, inerken gözyaşı olur
    760. Her deniz bir martı bulur kendine,her uyku bir rüya, her Castro bir Küba,her Vietnam bir devrim,her Kürt bir yurt bulur kendine... Ben senden baska sen bulamam...
    761. NE OLUR! BEN'İ BOMBOŞ BİR KADEH GİBİ BIRAKIP GİTME' BEN SEN OLMUŞUM ARTIK;BENİ BANA BENZETME....
    762. Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN
    763. Dostluk terazimde en agır yürektin sen, sınamak içindi diger kefeye baskalarını koymam.ama benı haklı cıkardın sen.Toz kondurmadıgım NAZLI ÇİCEK
    764. kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'
    765. Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin
    766. BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!
    767. bir dost yuzu gorme ihtiyaci hissettiginde basini cevir ve gokyuzune bak gunduzleri bulutlarin geceleri yildizlarin arasindan sana gulumsuyor olacagim
    768. Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın
    769. GÜLLER BAHÇESİNDE GEÇSEDE ÖMRÜM SENDEN BAŞKASINI TANIMAZ GÖNLÜM SENİN YOLUNDA OLSADA ÖLÜM SENİN İÇİN ÖLMEYE DEĞER BE GÜLÜM
    770. bir solucan derısının ıslattıgı topraga karısan bır bocek yüregındekı kanın savrulup yukselerek yıldız oldugu gokyuzu kadarcok sevıyorum senı...(
    771. Sen yıldızlar altında uyurken sıcak yatağında, kimdi sanıyorsun yüreğini ışığa boğmak için çırpınan?
    772. ben kadere celme takmıs , kaderın yerıne kendı dusmus adamım...
    773. SEVMEKTEN KORKMAYIN, SEVDIKÇE DÜNYANIZ RENKLENECEK, YALNIZLIK NEDIR BILMEYECEKSINIZ…
    774. MUTLULUK BANKASININ SAGLIK VE GUZELLIK SUBESINDEKI 2000 NOLU HESABINIZA 365 GUN DAHA SEVGI YATIRILMIŞTIR.GÖNLÜNÜZCE KULLANMANIZI DILERIZ
    775. BEN KİRPİKLERİNDE BİR NEM TANESİYİM,GÖZLERİNDE BİR GÖZYASI DAMLASI,SAKIN UYNMAGÖZLERİNİ SAKIN AÇMA ÇÜNKÜ O GÖZLERİN İÇİNE İKİNCİ KEZ GİRMEYE HAZIR DEĞİLİM...
    776. Sevmek ölmektir bence, Bende sevmiştim ölmeden önce..
    777. ne zamanki sagir bir ressam yere dusen kristal bir gulun cikardigi sesin resmini cizecek,sana sevgimde o oan bitecek
    778. BİR BAKIP GÖZLERİME HAR SEYİ ANLARSIN YA BENİMLE KEDERLENİR BENİMLE AĞLARSIN YA ŞU KARANLIKLAR UMRUMDA DEĞİL BATMAYAN GÜNEŞ GİBİ İÇİMDE SEN VARSIN
    779. Yıkıntılar altından çıkıp ben seni sevdimse, kimse yıkamaz sevgimi, depremler de...
    780. Seni tanimadan önce yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ögrendim.
    781. YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENİN KARANLIĞINA GÖLGE DÜŞÜRDÜĞÜ ZAMAN YÜZÜNDE SONSUZ BİR TEBESSÜM GÖNLÜNDE SEVGİLERİN EN YÜCESİYLE MUTLU OL.
    782. RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!! ;o)))
    783. Sevmek uykuda O'nu sayıklamaktır.Sevmek O varken Bendemeyi unutmaktır.Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.
    784. AKLIMA GELMEZDI BÖYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SÖZÜM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA
    785. ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı...SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM..heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim
    786. Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık,kargalar SÜRÜYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!
    787. aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... bir gün ne oldu biliyormusun ? Yağmur yağdı.
    788. Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutmaki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş
    789. Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir.....
    790. Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma...
    791. Ask gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çikar, yas olup iner
    792. Ask bir güle benzer; çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin...
    793. Yarinlardan umit etme! Bugunlerde yarinlarin umitleri degilmiydi.
    794. Giden dolu dolmu$larin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)
    795. Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR...
    796. Ask kalbimizin saygisiz misafiridir ; bize sormadan gelir , bize sormadan gider.
    797. Bir deliye, a$k nedir diye sormu$lar;"Ben niye deli oldum?" demi$..
    798. Eger birini seversen serbest birak. Donerse senindir, donmezse zaten hich senin olmami$tir.
    799. Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 10
    Гид по Мармарису
    Турковед
    800. Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.
    801. Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..
    802. Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.
    803. Birgun hep di$ariya baktigin camdan degil, hep di$ariya baktigin cama bak...
    804. A$k bir tur$u suyuna benzer. Icmeyenin agzini sulandirir, icenin midesini bulandirir..
    805. A$k onun her fiskesinde, birkez daha kanlar icinde uzun uzun can ceki$mektir.
    806. Gerçek dostlar yildizlara benzerler , karanlik çökünce ilk onlar gözükürler.
    807. Gerçek dostluklarda yaratilislari bayagi olanlarin hiç bir zaman göremeyecegi bir seviye vardir.
    808. A$k azaplarin en e$sizi sevinclerin en derinidir.
    809. Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamli bir hayat sürdürebiliriz..
    810. Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.
    811. Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.
    812. Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..
    813. Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.
    814. Bir kapi kapandiginda digeri açilir; ama biz genellikle kapanan kapiya öyle uzun süre pismanlikla bakariz ki, hangi kapinin açildigini fark edemeyiz.
    815. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldir.
    816. Dehanin onda biri hayal gücü , onda dokuzu terdir.
    817. Insani az bilmek kadar kuskulandiran hiç bir sey yoktur.
    818. Insan, hayatinin dörtte üçünü yapamayacagi seyleri istemekle geçirir.
    819. Sürekli olarak kendini yönetebilmek, insanin sahip olabilecegi en degerli yeteneklerden birisidir.
    820. Aptal , susarak kazandiklarini konusarak kaybedendir.
    821. Eger kendinizi disipline edemezseniz , baskalari tarafindan disipline edilirsiniz.
    822. Is yasaminda tatminsizlik , gelisme ve büyüme için sarttir.
    823. Ne tarafa gidersen git , gittigin yol rüzgara karsi ve yokustur.
    824. Basarinin sirri detayda gizlidir.
    825. Açikca nefret etmek , asil düsüncesini gizlemekten daha soylu bir davranistir.
    826. Affetmek zaferin zekatidir.
    827. Akilli konusur , çünkü onun söylemek istedikleri vardir. Aptal konusur , çünkü kendisinin bir seyler söylemek zorunda oldugunu sanir
    828. Basa gelen cehaletlerden baskalarini sorumlu tutmak cehalet alametidir.
    829. Baskalarini ziyaret ve onlara hediye vermek kalplerin kilidini açan iki altin anahtardir.
    830. Bazi kisiler için baskalarinin kusurlari birer hazinedir. Onlari bulmak için her türlü yola basvururlar.
    831. Bazilari büyük dogar , bazilari büyüklügü kazanir , bazilarina da büyüklük yakistirilir.
    832. Bilgi , insani kuskudan ; iyilik , aci çekmekten ; kararli olmak , korkudan kurtulmaktir.
    833. Bilginin efendisi olabilmek için , çalismanin esiri olmak gerekir.
    834. Bilgisine göre davranmayan kimse , üzerine kitap yüklenmis hayvandan baska bir sey degildir.
    835. Bilgisizligin üç biçimi vardir ; gerekeni bilmemek , kötü bilmek , gereksiz seyi bilmek.
    836. Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgi bulmaktir...
    837. Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...
    838. Aski reddetmek; günesin batisini görmekten üzüntü duydugun için, dogusunu izlemeden zevk almayi reddetmek gibidir....
    839. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin içinden çikar.
    840. Bir silahim olsaydi, bir silahim..Yoksullugu sakagindan, kaybetmeyi kalbinden, ve sensizligi alninin tam ortasindan vururdum.
    841. A$klar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya.
    842. Tanrım beni bir son bahar günü öldürki o zalim mezarıma getirecek bir gül dahi bulamasın !!!!
    843. Sana olan aşkım içimde çyle büyük bir ateş ki! söndüğünü sandığın anda bile dünyayı kül edecek kadar yakıcıdır....
    844. Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun hangi yoldan geçersen geç seni sewdiğimi okuyacaksın...
    845. Düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni sewdiini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum
    846. Sevmek çaydır sevilmek şeker, bizim gibiler çayı,şekersiz içer...
    847. Kalbime çok kızıyorum. Benim içimde ve bana ait olmasına rağmen senin için atıyor!!!
    848. Hayatta gözyşlarının tek nedeni mutluluğun olsun BİTANEM
    849. Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın...
    850. Sensizliği de sevdim ben: Çünkü; sensizliğin içinde de sen vardın...
    851. Hayatta üç şeyi sevdim: Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...
    852. Aşka kan dökmek diyorsan eğer; Sana dünyanın şah damarını keserim. İlle de senin kanın diyorsan; mühim değil, ben seni toprakta da severim...
    853. Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi: Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...
    854. Çalmasın kalbini bende başkası çalsalar bile açma kapıları kimseye çünkü içeride ben varım..
    855. Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem
    856. Bir sıcak yüz aradım su tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.
    857. ne tadı var ne tuzu bu manasız hayatın yedı kat yabancılar yine de senden yakın.görüyorsun halimi buna sebep sen oldun binbir derdin ıçınde beni yapayalnız koydun.duşünmedinmi bir an benimde
    858. bir kalbim var.allah büyüktür elbet ağlatan bir gün ağlar!!!
    859. Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelıp oturacağım gözbebeklerıne ağlayacaksın,bır burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde benı unutmayacaksın,bır kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende benı unutmayacaksın...
    860. Kalbim seni unutacak kadar adi ise duygularım onu parçalayacak kadar asildir
    861. Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!
    862. Biz anlamayız zenginler gibi parlak taşlar üzerinde dans etmekten ama elbette ki biliriz allahına kadar sevmeyi
    863. Erkekler araba gibidir,dikkat etmezsen altinda kalirsin...kadinlar zarfa benzer önce yalar sonra postalarsin......
    864. Sana ne demeliyim???Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor...Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!
    865. Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol!Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!
    866. Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmalı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı.Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli
    867. Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.
    868. Tatli biri vardir sevilmeye deger,güzel biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özlenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!
    869. İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık ,insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağılıkk...
    870. Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum
    871. Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için...uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!
    872. Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür Ölmelisin
    873. Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.
    874. Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..
    875. Aşk popomdan çıkan bir bok olsaydı, senin diğerlerinin yanına atmamak için bir ömür boyu sıçmazdım inan.
    876. Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!
    877. Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..
    878. Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla
    879. Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim BEKLEYECEGIM...
    880. Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...
    881. :Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!
    882. Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.
    883. Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.
    884. Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!
    885. Unutmaki sevgilim cınarlar saksıda yetismez
    886. Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin
    887. Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıklık olsun diye gülümse
    888. Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini
    889. Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması
    890. Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın
    891. Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.
    892. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
    893. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
    894. Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım...(MİNE)
    895. Bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen, varken doyulmayan yokken dayanılmayan...
    896. Sana karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, gülün saadetini versem bana ne dersin..?
    897. Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, allah bütün güzellikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber...
    898. Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...
    899. Hayata tiyatro dediler herkese bir rol verdiler. En zor rolü bana nasip ettiler önce SEV sonra UNUT dediler. Bense rölümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:47 | Сообщение # 11
    Гид по Мармарису
    Турковед
    900. Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.
    901. Aşk bir futbol topuna benzer önce peşinden koşarsın sonra tekmeyi atarsın
    902. Sen popomdan düşen bir bok olsaydın seni kaybetmemek için hiç sıçmazdım
    903. Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana,uzakta olduğum için tutkunum sana,hani en güzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana..
    904. İnsanlar çiçekleri secerler ama koparırlar agacları severler ama keserler hayvanları severler ama avlarlar birinin bana seni seviyorum demesinden cok korkuyorum
    905. Gönül Verse Bile Vicdanın el vermez. Belki Bir Gün bırakıp gider o mesut yarin mutluluk veren elleri.Ama o elleri baska kimler tutar kim bilir sevgilinin yarasına bilmeden tuz basar
    906. Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı, her şey bir anda başladı, yaşandı ve bitti...yan yana gidip de bir süre, ayrı yönlerde uzaklaşan iki tren gibi...
    907. Seni sevmek mor denizlerdi biraz ne kadar gidilse bir o kadar bitmeyen umutlar ve yykylmalar ardynda dirilen seni sevmek mevsimler içinde en güzel yaz!!!!!
    908. Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni deli etmesine asla
    909. Hayatym boyunca sana hep seni seviyorum dedim.Sen de inandyn.. Ben seni hiç sevmedim ki aptal! Sana taptım!
    910. Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine öek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim icin sakla...
    911. Aşk uğruna ölmek kolaydır,uğrunda ölünecek aşkı bulmak zordur.
    912. Bir uçurum önündeyım bır adım atsam uçacağım hayallerimle gökyuzüne bir tek pişmanlığım kalacak geriye senı sewdiimi söyleyemedim yüzüne...
    913. Çek kopyanın hasını çekme karne yasını
    914. Aşk bir muz kabuğudur tek farkı üzerine bastığında ayağının değil hayatının kaymasıdır.
    915. Sabah yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, öğlen yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, akşam yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, geceleri uyuyamıyorum çünkü çok acıktım!!!
    916. Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...
    917. Eğer aşk gaz lambası olsaydı ben hiç elektrik kullanmazdım
    918. Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer
    919. Bir çok yıldız gördüm hepsi parlaktı hepsi ulaşılmazdı ben seni güneşim seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim (yeliz)
    920. Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar
    921. Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
    922. Bana bakan gozlerın bugun neden buruktu anlasılan bıtanem o gozler benı coktan benı unuttu
    923. Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla..umarım bu günde gelecek güzel günlerin habecisidir.
    924. Sevgi emek sevgi çaba katlanmak zorsa bunlara kolay olanı dene çek git bakmadan ardına.
    925. Yaşam gücümü alırken inan hergün senden,olur ya ecel gelir göçerim bu alemden,ufak bir fısıltıyla yeterki seslen sesini heryerden duyar,yine saan koşarım ben!
    926. Sevmek her zaman sahip olmak degildir.Sevmek bazen vazgeçmek demektir.İşte vazgeçiyorum.
    927. Sensiz yorgun ve bezgin sürüklenip gidiyorum,tattığım zevkler bile beni avutacağı yerde,ayrılığın acısını daha da arttırıyor,biz herşeyde birbirimizin yarısı idik;şimdi ben senin payını çalar gibi oluyorum
    928. Uçurumun kenarındayım HIZIR , bir dilber belasının koynunda , gel desem ,gelmiyor ne bana çok uzak ne bana çok yakın
    929. Aşk bir boktur yiyenin miğdesi bulanır kiminin azı sulanır
    930. Karamsar olmak zor değil. zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir
    931. Gülme için mutluluğu beklersen bir tebessüm edemeden ölürsün
    932. Hayatta neyin öneli olduğunu keşfetmek için bir felaket beklememek gerekir
    933. Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla başlar. en uzun yolculujlar bir adımla başlar.gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar
    934. Hayatt iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen diğeri senden başkası olmayacak sen.....
    935. Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler
    936. Yağmurlardan sonra büyürmüş başak meyveler sabırla olgunlaşırmış birgün gözlerimin ta içine bak anlarsın ölüler niçin yaşarmış yağmurlardan sonra büyürmüş başak
    937. Sevmek sevilmek kadar güzel olsaydı sevilenler de severdi
    938. Aşk bazen azan bazen aglayan bazende gozlerden akan yaslarla cosan ama en onemlisi her zaman var olan ezeli bir savastir
    939. Sen dudaklarımda hece olsaydın,seni kaybetmemek için asla konuşmazdım
    940. Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.
    941. Sevmek ölmektir bence bende sevmiştim ölmeden önce
    942. Bence ask! Okyanusun en derin yerinde nefes almaktır...Asiginla...!
    943. Bana dünya yuvarlaktır derdin dediğin doğruysa neden geri dönmedin?
    944. Aşk deniz kenarındaki taşlara benzer önce birer birer toplarsın,sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın ama bitanesini atmaya kıyamazsın"atmaya kıyamadığımsın
    945. Ayrılıklar büyük sevgileri dahada büyütür küçükleri ise bitirirmiş tıpkı rüzgarın mumu söndürdüğü ateşi küllendirdiği gibi
    946. Mazideki izler ,hayattaki filizler sana bakan bu gözler,daima DENİZGÖZLÜMÜ özler.
    947. Sevdiğin ve sevebildiğin müddetçe sevdiğine herşeyini verdiğin ve verebildiğin müddetçe gençsindir
    948. Bilmezler yalnız yaşamayanlar ne kadar korku verir yalnız yaşamak
    949. Bakıpta güldügün o anlarin tutamaz yerini hiç kimse!!!
    950. Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak...
    951. Bizim isyanımız sokaklara güselim! kaldırım başlarında aç yattığımız zamanlara... bizim isyanımız senin gibi kahpelere değil güzelim! sevip terkedildiğimiz zamanlara...
    952. sen bunları anlamazsın BEBEĞİM! çünkü senin isyanın beni sevdigin zamanlarda olmuştu...
    953. Bir can dusun bedensız.bır beden dusun kalpsız bır kalp dusun sevgısız bır de benı dusun sensız..
    954. Önce beni sevdiğini söyleyen,yalanını itiraf eden,aldatıp giden sensin.göz yaşım bitiren,kalbimi yok eden,sana aşığım diyen sensin.kalmadı sevgim sana,yıkıldı hayellerim kuşkuşuz,
    955. şu kalbim mızrak gibi kestiren sensin.....
    956. Yağmurlu bir havaydı.Gözleri kapkaraydı.Önce bacaklarını ayırdım.Sonra memelerini sıktım.Çünkü ilk defa inek sağıyordum.
    957. En feci olay yalnizlik enaci olay olum en uzuntulu olay unutulmak en soguk cevap hayir fakat en sicak kelime seni seviyorum
    958. Yıldızlarda kayar durmaz yrinde solar güzelliğin kalmaz yüzünde
    959. Ne ates ne gunes beni sen yaktin ne gurbet ne hasret beni sen vurdun hem kisim hem yazim baharim oldun duysa nasil sevdigimi melekler aglar
    960. Yıldızların kaybolusunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili günaydın dünyanın en güzel gerçeği
    961. Erkekler tuvalet gibidir. ya dolu ya pis!
    962. Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.
    963. Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.
    964. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben onuncusandan sesleniyorum seni seviyorum aşkım!!!!
    965. Bunca gayretin sonu bir avuç toprak olmak;ölümden yana korkum yok...tek korkum unutulmak....
    966. Ellerini uzat bana hiç düşünme gir dünyama benden zarar gelmes sana bin yemınle erkek sözü ancak birgün öldügümde terk ederim senı erkek sözüü
    967. Bir gün cehennemde karsilasabiliriz. Sen kalp hirsizi oldugun icin.bense tanriyi birakip sana tapdigim icin
    968. Seni ne zaman unutacaımı soruyorsun ama ne zaman öleceğimi bilmiom ki!
    969. Hani bi meyhane var ya mezarlığın karşısında.Beni ararsan ya ordayım ya tam karşısında!
    970. Hayatın boyunca birseyden korktugunda TUTSAK ümit etiginde OZGÜRSÜNDÜR(Hayatınboyunca birseyden korktugunda TUTSAK ümit etiginde OZGÜRSÜNDÜR
    971. Bir gün kar$ıla$ırsak seninle cehennemde o zaman anlarsın değerini kalbimde sen kalp hırsızı diye gidersin oraya bense..tanrıyı bırakıp sana taptım diye!!
    972. Seni ölcek kadar seviom dedi göster dedim öldü enayi:))
    973. Dal rüzgarı affetmiştir ama kırılmıştır bir kere
    974. Hayatta iki kör tanıdım.biri beni görmeyen sen diğeri senden başkasını görmeyen ben
    975. Dünyada en güzel şey seni sevmek,en kötü şey ise seni senle yaşamadan ölmek..
    976. Diken olup ayağa batacağına , gül ol yakaya takıl
    977. Kalbim seni unutacak kadar zalimse,ellerim onu parçalıyacak kadar asildir
    978. HIC KIMSENIN YAGMURUN BILE BOYLE KUCUK ELLERI YOKTUR.
    979. Birgün zaman geçer anlamazsın gözyaşların sel olur akar durduramazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurumki istesende unutamazsın
    980. Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak
    981. Seni O Kadar Çok Seviyorum Ki Tahmin Bile Edemezsin!!! Tahmin Etsen Bile Benim Kadar Sevemezsin!!!
    982. Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere rüzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye bensizken üşürsün diye...
    983. Bazen yıldızları süpürürsün farkında olmadan.güneş kucağındadır bilemezsin.bir çocuk gözlerine bakar arkan dönüktür.ciğerinde kuruludur orkestra duymazsın.koca bir sevdadır yaşamakta olduğun anlamazsın.uçar gider koşsanda tutamazsın.
    984. Aşkım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgiyi kağıtlar , kalemler ,boş sayfalar ,sigara dumanları , boş duvarlar ve beni bu güne kadar tanıyan her kez anladı..bir de sen anla aşkım seni çok seviyorum.
    985. Aşk.. birbirine bakmanın zevkiyle başlar, birbirini görmenin zorunluluğla beslenir, ayrılmanın imkansızlığı ile sona erer!
    986. Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi,uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim kendimi.Ama içimde sen varsın ya sana bişey olursa??
    987. Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N
    988. Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil seni herkes sever ama benim kadar değil
    989. Biz kaldirim taslar arasinda buyuduk gulum isyanimiz sokaklarda kederimizle surunduk gulum bilmeyiz para pul zenginler gibi yasamak elbette biliriz allahina kadar sevmeyi
    990. Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın..
    991. Yıldızlar kadar uzak derler sevgi için uzanırsın yetişemezsin,.yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun Vazgeçemezsin,Vazgeçersin Ama unutamazsın.
    992. Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencereye vurdugu soğuk bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dediğin bütün dileklerin gercek olsun
    993. Ne zaman mehtap geceyi yağmur yağmayı unutursa ben de seni unuturum bebeğim...
    994. Aşk futbola benzer;önce tekme atar, sonra peşinden koşarsın
    995. Deli sormuş deliye hiç sevdin mi diye. Deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye!..
    996. Dost deniz kenarindaki taslara benzer. Once birer birer toplarsin, sonra yavas yavas atmaya baslarsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin, iste sen onlardansin.
    997. Yalan gerçekten,karanlık aydınlıktan kaçar.güneş tek de olsa etrafa ışık saçar. üzülme doğruların kaderidir yanlızlık kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar
    998. Ağlamak cocuklara mahsusu affetmek ise allaha. eğer olurda bir gün bana yalnış yaparsan cocuk olmadığım için ağlamıycam allah olmağım için affetmiycem...
    999. Bir gün gelirde beni ararsan sizin sokağın sonundayım oraya gel bir gn gelirde beni özlersen seninle ayrıldığımız yerdeyim oraya gel ama bir daha beni görmek istemessen gece olunca gök yüzüne bak bir yıldız kayar ve beni unutursun..

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 12
    Гид по Мармарису
    Турковед
    1000. Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vaz geçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel , gelki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim
    1001. Eğer bir gün olur da birisi için ağlarsan başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın
    1002. İnsanın süsü;yüz, yüzün süsü:göz , aklın süsü :dil, dilin süsü sözdür.
    1003. Borçlar da ağaçlar gibidir.Büyürler,filizlenirler,yeşerirler,meyve verirler.Ama ağaçlar yanar,borçlar yanmaz.Ben ağaçlardan yanayım.
    1004. Bir ufacık ilgiyi AŞK;iki laf edeni DOST sanma
    1005. Güller bahçesinde olsamda gülüm senden başka gül koklamam gülüm seni sevmek olsada ölüm ölürüm sen beni sevdikçe gülüm.....
    1006. Vazgeçtim duygulardan senden değil benden vazgeçtim ben çekmiştim aşk'ı dipsiz kuyulardan kırmızıdan değil gülden vazgeçtim
    1007. Varsın böyle geçsin yalancı günler varsın canımı yaksın yine yalnızlıkvazomda dururken kırmızı güller yıkarmı sandın beni bu yalancı ayrılık
    1008. Doğmak bir bebeğim çığlığındaki sessizlik yada güneşin güne merhaba demesi hayır doğmak birilerini yaşama bağlamak bence tıpkı senin bana yaptığın gigi
    1009. Ölüm fermanımı okusun savcı toplansın üç dört dost beş on yabancı gün doğmadan kurulsun dar ağaçı beni hayellerimin bittiği yere ASIN
    1010. Beni affedermisin bakarmısın yüzüme güvenirmisin yeniden sevişirmiyiz eskiisi gibi ben sensiz neylerim bu ömrü neyleyim
    1011. kalbim ağlar yanar hem mahcup hem kanar gönül bu elver
    1012. gittiği yere kadar herseyin bir sonu var sevgilim beni affet!!!
    1013. Zehiri ben içeyim su senin olsun..Kenardan ben geçeyim yol senin olsun... duydum bi sevgili bulmusun,HaYırLı OlsUn...Bir tane de ben buldum haberin olsun..
    1014. Sevdigin insan gittiyse eger herşey bitti demektir;kaybetmişsen kendini üzülme bu bi gelenektir.
    1015. Dostluk senin parmağın kesildiğinde benimkinin kanamasıdır
    1016. ev seni seveni, ask nedir bileni, arama hic bosuna birakipta gideni
    1017. Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.
    1018. Yagmurlu bi havada cik disari seni tutamadigin damlalar kadar cok sewiorum
    1019. Yürü hür maviligin gittigi son hadde kadar, insan bu alemde hayal ettigi müddetce yasar...
    1020. Ne zamanki, sağır ressam kristal zemin üzerine düşen gülün çıkardığı sesin resmini çizer, o zaman sana olan sevgim biter!!!
    1021. Dunyanin en guzel ciceklerini toplayip buket yaptim sana sevgimi sunmak icin
    1022. Bakma! bakma arkana elin derdi yok acın hep sana bakma camlar ardından saklanma gel ardından gel görki yolun hasrete acın kendine ölüm sana çok umudun ne diye?
    1023. Her gün yeni bir şeyden vaz geçiyorum , dünde canımdan vaz geçtim sonuna kadar,değersin her bir saat yeniden ölsemde,kaldıki...ben ölmüşüm kalmışım. Afedersin halime itiraz etsemde can fazla gelir sen varken hücrelerimde..!!
    1024. Sevmenin acı verdiğini,her sevenin sevilmediğini bile bile seni
    1025. Seni ruhumla tüm kalbimle seviyorum yatağın aşkım yorganın sevgim yastığın yüreğim olsun iyi uyu bi tanem
    1026. Hayatta hic kimse icin aglamaya degmez.Aglamaya deyecek insan zaten aglatmaz.Eger yinede onun icin agliyacaksan basini dik tut ki; Gözyaslarin onun kadar alcalmasin....sen beni coktan kaybettin canim, artik senin benim , bizim mutlulugumuz icin degil sirf kendi mutlulugum icin savasacahim....
    1027. Sevgi denen birşey varsa eğer o da seni sevmekle güzeldir
    1028. Bir kızın en güzel çeyizi; öpülmemis dudakları ve çalınmamıs kalbidir
    1029. sen seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bugünde biticek,ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
    1030. Kristalin bedelini göze almayan onunla oynamasın
    1031. Hayatta her limana uğra ama ASLA demir atma!!!....seyran....
    1032. Sence hangisi en zoru?sevmek mi ,sevmemek mi?Yoksa sevipte sevilmemek mi?Bence en zoru seni sevmek,seni,sevilmeden sevmeyi öğrenmek.
    1033. ömrüme verilen bin ceza olsan,çekerim yıllarca terk etmem seni.yıksan şu dünyamı yerle bir etsen,yinede en güzel cennete değişmem seni!
    1034. Yapraklar dökülebilir güller solabilir herkes seni unutabilir ama ben asla aysel seni çok ama çok seviyorum...
    1035. Kimdi giden, kimdi kalan? gidenmi suçludur her zaman?!aslında kalndır terkeden gidednde bu yüzden gitmiştir zaten!
    1036. Seni sevdiğim kadar parayı sevseydim milyarder, sana taptığım kadar allaha tapsaydım peygamber olurdum
    1037. Uzaklarda seni sevmek beni bitirirmi? Yoksa seni kendimle üretir yine varolurmuyum dersin?
    1038. Sevmek kolay gerçekten unutmaksa zordur ama hep derler ya önemli olan zor olanı başarmaktır diye sende onu başar işte hem bişeyleri başarmış hemde dünyada başaran ilk kişi olmuş olursun
    1039. Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir...
    1040. Kızlar citröen marka arabaya benzer. Kızlara sevdiğini söyleyince,citröen marka arabanında kontağını çevirince arkaları kalkar
    1041. Dünyayı ve hayatı sevmek ,kahır ve çileler içinde yaşarken bile bu sevgiden el çekmemek ,her güneş ışınına bir şükran duygusuyla kapıları açmak
    1042. Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yuzunu ruzgara don yeter. ben o ruzgarda olacağım.
    1043. Dün gece aklımdaydın saatlerce.önce ölümü,sonra sensizliği düşündüm.bir yumruk takıldı boğazıma,ağlayamadım.acaba sensizlik mi yoksa ölüm mü korkuttu. sonra karar verdim. farkı yoktu birbirinden. ölüm sensizlikse, sensizlik ölüm..
    1044. Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan;yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...
    1045. Bir gül isterim.bir gul ki,dalımdan yalnız senin için kopayım ve yalnız senin ellerinde solayım.
    1046. Bilselerdi sende neler gorduğumu, inanmazlardı hayal derlerdi.gorselerdi sende neler gorduğumu omur boyu hayal gormek isterlerdi.
    1047. Sevdin bende sevdim ama sana seni sevdiğimi söyleyemedim sen vazgeçtin... bense yine sevdim ama sana seni sevdiğimi söylesemde sen bana dönmedin ...
    1048. oysa canımoysa sevdiğim oysa meleğim oysa bştanem şimdi beni sonsuza kadar kaybettin!!!
    1049. Seven sevileni ne kadar çok severse;Sevilen o kadar nankör olur.
    1050. Benim bir köpeğim var dı beni severdi sayardı.Benim bir sevgilim vardı köpeğim kadar olamadı
    1051. Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun;sonsuza giden bütün yollara ismini yazdım...Hangi yoldan geçersen geç seni çok sevdiğimi okuyacaksın
    1052. Hayat bir muz kabuğuna benzer ama tek farkı üzerine bastığında ayağının değil hayatının kaymasıdır
    1053. Yasama kaynagı sevgıyse eger sevgı bır tutku tutku bır amac amac paylasmaksa paylasmak sevgıyse senı sevıyorum
    1054. Ne kadar imkansızsa gökyüzündeki yıldızları saymak,o kadar imkansızdır seni unutmak...
    1055. Aşk uçurumun yanında yetişen çiçeklerdir
    1056. Gözlerini,gözlerimden ayırma sakın gözlerin gözlerime lazım gözlerine gözleriyle bakanın gözlerini gözlerimle oyarım
    1057. Beni ateşe at her yerim yansın ama kalbim kalsın çünkü içinde sen varsın
    1058. Allahım canımı öyle bir son bahar günü al ki o vefasız mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın
    1059. Eğer aşıksan ve onu ölecek kadar seviyorsan geçti bor un pazarı bugün pazartesi
    1060. Aşkın üstüne basma ayağın değil hayatın kayar
    1061. Dünyada yalnızca iki şeyi sevdim.Biri dikeni olmasına rağmen gülü,vefasız olmasına rağmen ...........?
    1062. Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde,pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!
    1063. İlk okulda bakışlar.Orta okulda öpüşler.Lisede yatağa atışlar
    1064. Bakarak aşık olunsaydı öküz trene aşık olurdu.
    1065. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmek istiyorsan yağmur damlacıklarını tutmaya çalış.seni tutamadığın damlacıklar kadar çok seviyorum.
    1066. Bir uçurumun kenarında olsam ve aşağıda bir dal olsa ve o dal sen olsan;ölmekten değil seni kırmaktan korkarım.
    1067. Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter
    1068. Seni güle benzetiyorum ama senin tek farkın onlar yüzlerce sen bir tanesin
    1069. Aşk insandan kaçmaz ,İnsan aşktan kaçar. Aşk kovalar ,insan kaçar. Aşk yorulmaz insan yorulur. Aşka tutulan o zaman mahvolur!!!
    1070. Sevmek Güzel Sevilmek Ne?
    1071. Gözlerin Gözlerimin Gözlediği Gözleri Gözleseydi ,Gözlerinle Gözlerim Gözgöze Gelirdi
    1072. Sakın üzmesin seni karşılıksız sewgiler yüregine taş basarsın acılar bigün dinergidengitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider!!!
    1073. O soğuk, hırpalanmış bahar günü seninle adadaydık. Ve şehir ardımızda dumanaltı bir meyhaneydi sanki. Oysa biz seninle, büyük ve küçük turlarında adanın, çağla tadında sevdalardaydık.
    1074. Ve ben Değirmenburnu'nda çiçeklenmiş erik ağaçları, papatyalar ve çamlar gibi, yeşermiş kırların göğsünde bir derin uykudaydım.
    1075. Yukarıdaki yıldızları indirdim olmaz dedin allahı indirdim korkmam dedin kalbimdeki hücreyi verdim öldün gittin demekki aşıkmışsın.
    1076. Bazı duygular vardır anlatılması güçtür,bazı sevgiler vardır yaşanması güçtür,ve bazı sevgililer vardır unutulması güçtür...
    1077. Ben bir gül olmalıyım.Öyle bir gül ki:dalımdan koptuğum an yalnız onun için kopmalı ve yalnız onun avuçlarında solmalıyım!..
    1078. Aşk futbol topuna benzer.Önce peşinden koşarsın,sonra tekmeyi atarsın.
    1079. Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan,onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...
    1080. siz aşıksınız....hayırlı olsun...
    1081. Aşk nedir? Ölmek üzere olan bir insanın duyduğu zevk yada acı, işte ikisinden birisi...
    1082. Bir bakışın manası, Hiçbir lisanda yoktur, Bir bakış, bazen şifa,Bazen zehirli oktur, Bir bakış, bir aşığa Neler neler anlatır,Bir bakış bir aşığı,Senelerce ağlatır...
    1083. Sen güllere özenme,güller sana özensin,üzme tatlı canını,sen güllerdende güzelsin sevgi kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin,canım sen her şeye değersin
    1084. Eğer sevdigin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıstır
    1085. Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim,sen ise bir insan olma cesaretini gösteremiyosun
    1086. İçtiğim sıgara gibisin dumanı hayalin ateşi gözlerin aranızdaki tek fark sıgarayı yakan ben beni yakan sen bazı insanlar güzel
    1087. kokan güllerin peşinden koşarken ayakları altında ezdıği masum papatyaları hiç farketmezler
    1088. Birlıkte olabilecegin biriyle degil onsuz yaşayamiycagın biriyle ol o geldiğinde boşluk dolduran degil gittiginde yari dolduruylamayanlardan olsun
    1089. Bir gün bu sokakta hıçkıra hıçkıra ağlayacagım şu lanet kadarime sitemlar edip tanrıya sondefa yalvaracagım güzel sezlerin gelecek aklıma solup gidecegim
    1090. en güzel çagımda boş sokaklara haykırdığımda artık orada olmayacagım
    1091. Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ay.ın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yagan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasun
    1092. Ne olurdu sanki arzulaya bilseydin seni arzuladığımın binde biri kadar beni ve seve bilseydin seni sevdiğimin milyonda biri kadar beni
    1093. Ben hayatta iki kör tanırım:biri senden başkasını görmeyen be ; diğeri beni göremeyen sen...
    1094. Sen doğduğun gün yağmur yağıyordu,hayır yağmur yağmıyordu gökyüzü ağlıyordu,çünkü cennet en güzel meleklerinden birini kaybetti.
    1095. Yeryüzünde bir aşk bittiğinde,gökyüzünde bir melek ağlarmış.
    1096. Aşk kaçmaktan çok kovalamak,görmekten çok özlemek,gitmekten çok beklemek,dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.
    1097. ben senı hıc sevmedımkı ben senın benı sevebılme ihtimalını sevdim
    1098. Aşın kuralına uy yoksa altında ezilirsin.
    1099. Bir meyhane buldum mezarligin karsisinda. eger bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda..

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 13
    Гид по Мармарису
    Турковед
    1100. Evlenmek kafese benzer içindekiler çikmak için,disardakiler girmek için ugrasir...
    1101. Sevdiginiz zaman ask okadar büyüktürki bir bütün olarak içimize sigmaz sevdigimiz insana dogru yayilir.
    1102. Bir kişiye hak ettiğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...
    1103. sevgiliyi aylarca göremeyen asiga, sevgili için akan gözyasi bile güzeldir ...
    1104. acının umutlarını yok ettiği yerde umutlarını yeşertecek bir sese ihtiyaç duyarsan ben hep bildiğin yerde bildiğin ğibiyim...
    1105. bin damla umut serğilsin yüreğine bin tatlı mutluluk doğsun ğünlerine binbir hayalin gerçekle buluşsun bu ğüzel yeni aşkınla birlikte
    1106. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme,unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar....
    1107. Kaplanla göz göze gelmişl bir ceylan gibi,ürkek bakışlarımda sensizlik,ıskalanmış hayallerimde gençliğim,eremediğim vuslatlarda ümidiN.....
    1108. Elmas nasıl yontulmadan güzelleşemezse insanda acı çekmekten olgunlaşmaz....
    1109. En büyük intikam her zaman için affetmektir.....
    1110. Seni gökyüzündeki yıldızlarabenzetiyorum onlar kadar parlak ve güzelsin aranızda bir fark var onlar milyonlarca sen birtenesin.!!!
    1111. Sana herzaman yalan söylüyorum aynı o yalancı bakışların gibi.... Artık senden nefret ediyorum aynı ölümden nefret ettiğim gibi... Sana son olarak seni seviyorum diyorum güzelim aynı şimdiye kadar söylediğim yalanlar gibi...
    1112. AŞkıN ÜsTünE bASmA AyAğıN Değİl HayAtıN KaYa)
    1113. dünyada üç yanlış yaptım . doğmak,büyümek,yaşamak. bir tek doğrum vardı,seni sevmek. ama üç yanlış bir doğruyu götürür
    1114. Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir aman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.
    1115. Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm
    1116. Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek.bırakıp gitsende unuturum sanma. zaman alışmayı öğretir unutmayı asla
    1117. Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan yerlerine şebeke hatası nedeniyle ulaşamadık.şimdi yüreğimin full çeken hattıyla seninleyim...
    1118. Batarsa bi gün dikeni gülün bi gün canın yanarsa ve inanamadıysan bunun gülün dikeni olduğuna beni ara ben inanılmazlığı anlatırım sana ayrılırken sen öğrattin bana
    1119. bu dünyada sevip de sevilmemek varsa durdurun dünyayı inecek var!!!
    1120. Öğrendim ki... Hiç tanımadığın insanlar, iki saat içinde, senin hayatını değiştirir. Öğrendim ki... Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatır. Öğrendim ki... Duvarda asılı diplomalar, İnsanı insan yapmaya yetmez.
    1121. Öğrendim ki... Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır.
    1122. Çiçekler güzeldir ama güller kadar değil,hayaller güzeldir ama gerçekler kadar değil,sen güzelsin ama kalbin kadar değil,seni seven olabilir ama benim kadar değil..
    1123. Ben seni bir kez sevdim,ben sevdim dönmeyenlerdenim.ben senden birkez nefret ettim. bin kez daha nefret ederim.bir kez daha sevemem...
    1124. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız kazıyorum.Seni o kadar özledim ki şu an kalbimde bir gökyüzü taşıyorum.
    1125. Güç erkekte güzellik kadındadır.Her şeyi yenebilen güç yalnızca bir kadının güzelliğine yenilebilir...
    1126. Seni sevmemek cennetin kapılarını açacaksa eğer varsın o kapılar yüzüme kapansın sensizliğin acısıyla bin kez ölmektense bir kez ölürüm o da seninle..!!
    1127. Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya,
    1128. Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma .çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum
    1129. üzel bir yüze sahip olmayabilirsiniz ama gülen bi yüze sahip olabilirsiniz
    1130. Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma.Ne güneşi istiyorum karanlığıma.Çok değil seni istiyorum yanlızlığıma
    1131. Denizler balık için lazım,sevişmek için işsiz olmak,ve geceleri duymamak için tabanların sızısını zengin olmak lazım,oysa ıslık çalmak için hiç bir şey lazım değil.
    1132. Hayatta heşey bildiğiniz gibi ama hiçbir şey eskisi gibi değil
    1133. Güneşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir
    1134. HAYAT HİÇ BİR İNSAN İÇİN AGLAMAYA DEGMEZ ZATEN DEGEN İNSAN AGLATMAZ YİNE AGLAMAK İSTERSEN BAŞINI DİK TUTKİ
    1135. gÖZYAŞLARIN AGLATAN KADAR ALÇALMASIN
    1136. Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni, seni özlediğim içindir; yaşıyorsam, içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir...
    1137. Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya, Onsekiz yaşında kasıp kavuran aşklara rest cektik anlamayız senin gibi kaygan pistte dans etmeyi satmayız üç kuruş için bize hakkı olan sevenleri En güzel aşk yarım kalan aşktır..
    1138. Nasıl uzaktaki yıldızlar parlak gelirse insana,uzakata olduğun için tutkumum sana.en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana.
    1139. Seni sensiz yaşamak en kötü kaderim olsa gerek
    1140. Bir bakışın hiçbir lisanda manası yoktur,bir bakış bazen şifa bazen zehirli bir oktur...
    1141. seni tarihte araştırdım coğrafyada keşfettim fizikte formülledim matametik ile çözdüm resim ile süsledim edebiyatta ise sölüorum seni seviyorum
    1142. ATEŞİN ORTASINDAKİ AKREBİ BİLİRMİSİN-KENDİNİ YOK EDİŞİNİ,ARKAMDAN GİTME DİYE BAĞIRIYORSUN,İÇİMDEKİ O BÜYÜK
    1143. YANGINI DİNDİREBİLİRMİSİN?
    1144. Geleceksen git artık,bunca özlemden ayrılıktan sonra geleceksen git ARTIK!!!
    1145. Seni seevmek güzel şey ümitli şey en güzel sesten en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey ama artık ben şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum
    1146. Bilseydim hayallerimin suya düşeceğini onlara yüzme öğretirdim.
    1147. Her sevene deli denseydi,şehrin girşine tımarhane yazılırdı!!!!
    1148. Seni sevdiğimi hiç bir zaman farkedemeyeceksin ; zaten balık da üzerindeki pulları hiç bir zaman farkedememişti ...
    1149. Nasıl yasaklar çiğnenmek içinse, aşk da acı çekmek içindir.
    1150. Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken...
    1151. Bazı sözler wardır gözleri anlatır bazı gözler wardır sözleri anlatır bazı anılar wardır değeri geç anlaşılır birde aşk wardır o da seni anlatır
    1152. Dünyada iki kör tanıdım birincisi senden başkasını gormeyen ben ikincisi beni görmeyen sen
    1153. Ben seni deliler gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin
    1154. Rger sana olan askimi bir kum tanesi anlatsaydi , sana kumsallari verirdim.
    1155. Bir gülü sevdim bir seni;gulun dıkenı var senınse kıskançlığı
    1156. Senı sevıyorum baskasını degıl senı beklıyorum yabancıları degıl hadı anla benı gel don bana mutlu hayatımıza gerı donelım askımıza acı cektırmıyelım hayatı lanetlestırmıyelım
    1157. Gözlerki birer nuru sende ilahın,gözlerki en katı zulmün ve silahın,vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin,SEN ÖLDÜRÜRKENDE VURURKENDE GÜZELSİN!!
    1158. sana aşığım güneş gözlüm
    1159. Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya;YALAN.senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan
    1160. Aşık olmak yaşarken ölmek demek
    1161. Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık
    1162. Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
    1163. İnsanlar;çiçekleri severler ama koparırlar,ağaçları severler ama keserler,hayvanları severler ama avlarlar. Birisinin bana Aşk dudaklarında kahkaha değil gözlerde ki yaştır.Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgi bulmaktır!
    1164. Seni bu dünyada 10 kişi seviyorsa bunlardan biri benim. Eğer bu dünyada seni 5 kişi seviyorsa yine bunlardan biri benim eğer bu dünyada seni 1 kişi seviyorsa bu kesin benim eğer bu dünyada seni kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm
    1165. Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM
    1166. Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım
    1167. Zorbanın bahçesinde gül kan kokar.geçtiğin köprüleri atma çünkü hayatta o köprüleri kaç kez geçeceğin belli olmaz.gördüklerim görmediğim yaratıcıya inanmamı mecbur kılıyor.
    1168. Yumuşak konuş ki kalplerin kapıları açılsın sıcak kalpli ol ki vicdanlar düşüncelerine buyur etsin.ihlaslı davran ki tesirin sürekli olsun.
    1169. Ne olurdu bir yaprapın daha olsa! Bak sevmiyor beni işte hain Papatya!
    1170. Ask bir kaydırak ben bir salıncak sen sallan benim üstümde biz kayalım askın üztünde
    1171. Bir gun zaman kayar ellerinden tutamazsin. sel gibi akan yaslarini kurutamazsin, oylesine bendesin ve oylesine sendeyimki artik unutmak istesende UNUTAMAZSIN...
    1172. Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
    1173. Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..
    1174. Alacakaranlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya da gece kurşun ya namluda durmalı ya da derinden vurmalı seven ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli
    1175. İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler hepsi güzel hepsi gösterişliydi ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için binlerce yıldızdan VAZGEÇTİM!
    1176. Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevğimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi??
    1177. Beni ateşe at vücudum yansın; bir tek kalbimi bırak çünkü orada sen varsın
    1178. Deliye sormuşlar aşk nedir diye deli cevap vermiş ben neden deli oldum diye?
    1179. Oy dilsizim oy gulmezim yagmur yureklim.Oy cicek bakisli yarim ruzgarim benim.Bulutlara yazdim seni "Yagmur Yureklim
    1180. Gülüşüne bin kurşun sıksada ölüm , unutma umuda kurşun işlemez gülüm
    1181. O kahrolası gururunu bıraktığında geri dönme çünkü;senin gururunu bıraktığın yerde BENİMKİ BAŞLAYACAK.
    1182. Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol !!!! geldiği zaman boşluk dolduranlardan değil gittiğinde yeri dolmayanlardan ol
    1183. Dost deniz kenarındaki çakıl taşları gibidir önce toplarsın sonra birer birer atmaya başlarsın ama bazılarını atmazsın işte sen onlardansın
    1184. Geceler senı sevdiğim kadar uzun olsaydı inanki güneş bir daha hiç doğmazdı!
    1185. Eğer çölde açmış bir çiçek olsaydın seni yaşatmak için ömrüm boyunca ağlardım
    1186. Hayatta en aci sey 'Merhaba' diyerek bir;lesen ellerin 'ELveda' diyerek ayrilmasidir...
    1187. Bir bıçak gibi kalbime saplandın , seni düşündğkçe içim acıyor ...
    1188. Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim
    1189. Eger sen bir gul osaydin , seni koparmamalari icin yaninda diken olurdum
    1190. Yanık bıraktın benı turbede bır mum gıbı erıyorum dıyorum sana saka gelıyor kapattın bır zındana ebedı bır mahkum gıbı curuyorum dıyorum sana saka gelıyor
    1191. 7 ayrı iklimden,7 ayrı arı getirseler ,7 ayrı arı 7 ayrı çiçeği dolaşasa ,7 ayrı bal yapsa senden tatlı olamaz
    1192. Seviyorum seni ekmeği tuza banıp ,banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi
    1193. 3 yanlışım oldu tanıdım,güvendim,inandım bitek doğrum oldu sevdim herşeyden çok sevdim ne yazık ki 3 yanlış bir doğruyu götürüyormuş..
    1194. Uçurumdan düşerken tutunacak dalım olsan,ölmekten değil,seni kırmaktan korkarım.
    1195. Sevmek kan akitmaktir diyorsan dunyanin sah damarini keserim yok illaki senin kanin diyosan seni kara topraktada severim.
    1196. Seni paylaşmak yerine olmamanı tercih ederim.
    1197. Senin beni, benim seni nasıl sevdiğimi söylememek senin beni, nasıl unuttuğunu hatırlamaktan daha çok acı veriyor.
    1198. Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...
    1199. Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 14
    Гид по Мармарису
    Турковед
    1200. Seni sevdiğimi bir kalbim biliyor o da dilsiz..
    1201. Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır
    1202. Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında hissettiğin duygudur aşk...tanımlayamazsın...
    1203. Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.
    1204. ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECEĞİM ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SENİN ADINI SÖYLERKEN BOŞLUĞA
    1205. İŞTE BENİM İLK ADIMIMDIR SONSUZLUĞA
    1206. Dünyada iki kör tanıyorum biri beni göremeyen sen diğeride senden başkasını göremeyen ben!
    1207. Gözlerinin daldığı noktada ben varım.çünkü o an ben seni düşünüyor olucam
    1208. Bir insanın ideallari olmalı;sonsuzluk gibi , bir insanın özlemleri olmalı;umutla açan çiçekler gibi,bir insanın ''BİRİSİ'' olmalı;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...
    1209. Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM
    1210. Sokakta giderken, kendi kendime gülümsediğimin farkına vardığım zaman, beni deli zannedeceklerini düşünüp Gülümsüyordum
    1211. Geceleri erken yatıyorum diye deli diyorlar; budalalar, rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar
    1212. Kız dedigin istanbul gibi olmalı;fethi zor,fatihi TEK!!!
    1213. Seni unutmak kolay olsaydı,gülen yüzümün ardında sakladığım kalbim,hala o bakışlara vurgun olmazdı...
    1214. mutluluk ele geçirilecek bisey degil, Ya elde edilmeden önce düsülen bir amaç, ya da elden kaçirildiktan sonra anlatilan bir hikayedir...
    1215. Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak
    1216. Güllerimiz olsun kırmızı beyaz,sen beni unutursan kırmızı güller solsun,ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun...
    1217. Hani birbirimizi ölene dek sevecektik noldu sevgilim ölen kim???
    1218. Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm
    1219. Yeşile inat,ağaç hala yesermekte,geceye inat gün hala ağarmakta,ölüme inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmekteyım...inat bu ya her zaman seveceğim...
    1220. Yapraklar dökülebilir,güller solabilir herkes seni unutabilir.ama ben ASLA...
    1221. Aşkın için çoktan geçtim canımdan  esirinim kovma beni kapından; inanmıyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazırım sultanım
    1222. Çıkar pembe gözlüklerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acılar diyorsan ,beni sensiz bırakma!
    1223. DENİZLERDEN KAĞIT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM ÇOK SAFMIŞSIN BANA İNANDIN ÇÜNKÜ: BEN
    1224. SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM
    1225. GÖZÜMDEN AKAN BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN,SENİ KAYBETMEMEK İÇİN,BİR ÖMÜR BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM.
    1226. Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin.
    1227. Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim
    1228. Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana, uzakta olduğun için tutuldum sana, hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana, imkanız olduğun için aşığım sana
    1229. Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun, oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım
    1230. Bir gün bana soracaksin, beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? , ben Tanrı'yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı'nın sen olduğunu bilmeden...
    1231. Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!
    1232. Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz..!
    1233. Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim...
    1234. SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR
    1235. içekler solabilir,yapraklar dökülebilir,seni herkes unutabilr ama ben asla
    1236. Taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın
    1237. Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı
    1238. Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuş.kimin acelesi var ki smile
    1239. Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz
    1240. Hayatta bir daha hiç karşılaşmasak bile,biliyorum ki sana rastlamış olmam bile bir ömre bedel.
    1241. Ne zaman konuşamıyorum,gülemiyor da ağlıyorum işte o zaman sen yoksun
    1242. Eğer Birgün O hiç Ayrılmamacasına Sarıldığım Ölümle Uzaklara gİDERSEM,Yağmurlara EmanetsinYaĞmUr_YüReKLiM))
    1243. Aşık olmak hayal kurmak kadar kolay . unutmak hayalin gerçekleşmesi kadar zor
    1244. KAĞITLARDAN DAĞLAR YAPTIM MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SENİ
    1245. SEVDİĞİMİ SANDIN BEN SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM
    1246. Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir
    1247. Yarı durgun olmamlı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, sapına kadar saplnmayacaksa hançer, kınında durmalı.Ve seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı
    1248. Aşk büyük bir yatırımdır! Çocuklarda faizidir.
    1249. Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN...
    1250. Tükenen askımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kimbilir kapını kac defa caldım  seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim
    1251. AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ.
    1252. BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA
    1253. BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!!!
    1254. ''İnşallah ol sen de böyle aşıl ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine...!''
    1255. seni yıldızlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzak,onlar kadar erişilmezsin... Aranızdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin...
    1256. Ne zaman ''sağır'' bir ressam bir gülün kristal bir zemin üstüne düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun
    1257. Gravitation can not be held responsible for people falling in love
    1258. BİLİRİM SEN GÜNEŞSİN VE ETRAFINDA GEZEGENLER VAR AMA UNUTMA BENDE DÜNYAYIM SADECE BENDE HAYAT VAR SENİ
    1259. SEVİYORUM
    1260. Aşk bir elma şekerine benzer.Yersin yersin sonunda sana KAZIĞI kalır...
    1261. Ne zaman sağır bir ressam bir gülün kristal bir zemin üzerine düştüğünde çıkardığı sesi resmederse o zaman benim için değersiz olursun
    1262. Eğer bir ressam;Gülün yere düştüğü anki sesi tabloya dökebilirse işte o zaman seni unuturum....
    1263. Aşk seks gibidir, zevkte verir acıda.
    1264. DENİZLERDEN KAĞIT DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM BANA İNANDIN ÇÜNKÜ BEN SENİ SEVMEDİM
    1265. SANA TAPTIM..
    1266. Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN
    1267. Eğer beni bu sokakta, Bu şehirde ve bu dünyada bulamazsan bilki Gözlerinin daldığı yerdeyim
    1268. Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum
    1269. NE ZAMAN SAĞIR BİR RESSAM KRİSTAL ZEMİN ÜZERİNE DÜŞEN BİR GÜLÜN ÇIKARDIĞI SESİ ÇİZERSE BENİM SANA OLAN AŞKIM O
    1270. ZAMAN BİTER
    1271. Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun
    1272. Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi
    1273. Tanrım tümçiçeklerin solduğu öyle bir sonbahar gecesi al ki canımı vefasız yar koyacak tek bir gül bile bulamasın mezartaşıma...
    1274. Sana bir diyeceğim var;allahın sana vereceği en büyük bela mutluluk olsun sana vereceği en büyük ödül ise senin gönlünce olsun
    1275. Bulbulu altın kafese koymuslar zengın oldum demıs
    1276. Dal rüzgarı affetse bile kırılmıştır bir kere
    1277. Seni yaşamımın bütün solukları,gülüşleri ve gözyaşlarıyla seviyorum
    1278. Seni ne kadar seviyorum biliyormusun? söz veripte tutmadıgın günler kadar,beni beklettigin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadıgın an kadar,uykularımı kaçırdıgın geceler kadar,sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdigini zalim...
    1279. DÜNYAN ÖYLE BİR KARARSIN Kİ, SENİ AYDINLATAN TEK IŞIK GÖZLERİM OLSUN...
    1280. Gözlerimden akacak bir damla yaş zümrüt olsa,pırlanta olsa yinede ağlatmam seni!!!!
    1281. Ayrılıklar küçük sevgileri yok eder,büyük sevgileri kuvvetlendirir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi kuvvetlendirdiği gibi...
    1282. Ayrılmaz bır butunduk.Aglamasın gozlerımız derdık.Mazıye nasılda gulerdık.Şimdi ne oldu bıze arkadaş
    1283. Yanağındaki kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter.çünkü ben o rüzgardayım...
    1284. Bir köpeğim vardı beni sever sayardı,bir sevgilim vardı onun kadar olamadı
    1285. Nefret edıyorum su erkeklerden benı goturmedıklerı yer kalmadı kumarhaneler okullar tuvaletlere hatta daha ılerı gıttıler benı yatak odalarına goturduler ateslaerıyleyaktılar
    1286. agızlarıyla emdıler su bembeyaz vucudumda yalanmadık yer bırakmadılar bılmem kı ne ıstıolar benım gıbı zavallı bır SİGARADAN!!!
    1287. Kırmızı karanfil peşinde koşanlar ayaklar altında ezilen papatyaların farkında bile olmaz;ve asla unutma o papatya seni hiç unutmaz
    1288. Beni terkedip gittiğin günkü halimi bir görseydin ; seni böyle seven birisi olduğu için kendinle gurur duyardın
    1289. Her zaman gül,hayata gülücük saç,herşeye gülerek bak,gülünç düşecek kadar çok gül. çünkü bu dünyada senin bir gülüşün için yaşayan biri var!!!
    1290. İnsan sevince sanki dagda inen inek gibi olurr sevme ki rahat yaşayasınn
    1291. SUSSAM DİLİM DAVACI OLUR DOKUNSAM İHANETLER ÜŞÜŞÜR TENİME TOPRAK DEDİM DE BİRGÜN KENDİME ÖLDÜRÜP BENİ BANA
    1292. GÖMDÜLER...
    1293. Solan gül ne zaman canlanırsa sana olan sevgim o zaman tükenecektir.
    1294. Ne kinim yatışacak ne de kaybettiklerimi geri getireceğim.dışarda düşman var derken sanırım en büyüğü bizi kemiriyormuş.HEYHAT!güneş yeniden doğacak...
    1295. Ne zamanki çöller deniz denizler çöl olursa, kayalarda nilüfer, çamlarda güller biterse, ay kararıp yemyeşil çimlerin üstüne düşerse, o zaman seni bırakıp başkasını seveceğim.
    1296. dünyadaki en iyi dostum geceler en büyük düşmanım ise gündüzler çünkü, sen geceleri düşlerimde benimsin gündüzleri gerçek hayatta ise elinsin...
    1297. Hayat Yaşamayı Mutluluk Gülümsemeyi Vefa Hatırlamayı Başarı Kazanmayı Dostluk Paylaşmayı Bilen İcin Vardır....
    1298. seni unutmak kadar zor olan birşey varsa o seni sevmemektir
    1299. -Seni nekadar sevdiğimi biliyormusun gökyüzünde ki yıldızları say,kainattaki canlıların parmaklarını say dünyadaki hayvanların dişlerini say,bunları yaparsan seni nekadar sevdiğimi anlarsın...

Оффлайн/ Off- line

Vilna

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 15
    Гид по Мармарису
    Турковед
    1300. ben seni sevmeyi seviyorum, seni senden daha çok seviyorum
    1301. Öyle birini sev ki, sen onun için ölmeyi düşündüğüğnde,o senin için ölmüş olsun....
    1302. Gulu solana dek senı ölenedek sevecegım
    1303. Oooofff offf bır of ceksem karsıkı daglar aglar anam aglar yuregım aglar sen aglarmısın aglarmısın be bırıcıgım
    1304. Hayatta iki şeye önem veririm biri özgurlüğüm, digeri canım... özgürlüğüm için canımı senin için canımı veirim
    1305. KALBİMİ KIRMAK SUYA YAZI YAZMAK KADAR ZORDUR, DÜZELTMEK İSE GÜNEŞE DOKUNMAK KADAR . SEN SUYA YAZI YAZDIN,
    1306. ŞİMDİ DOĞACAK GÜNEŞİ BEKLE.
    1307. Her yer karlarla kapli olsada sana her zaman bir demet bahar cicegi getirecek biri vardir
    1308. Allah benim canımı bİr sonbahar akşamı alsınki
    1309. Vefasız yarim Mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın...
    1310. Eller tuttuğunu,gözler gördüğünü,kalpler sevdiğini, asla unutmaz...
    1311. DÜŞÜNCELERLE KARŞILAŞINCA ZAYIFLAR KORKAR,APTALLAR KARŞI GELİR,AKILLILAR KARAR VERİR,USTALAR DA YÖNETİR
    1312. NE ZAMAN DENİZLER ÇÖL,ÇÖLLERDE DENİZ OLURSA,AY DOĞMAYI UNUTUP,GÜNEŞ ÇİMLERİN ÜZERİNE DÜŞERSE,KAYALAR
    1313. NİLÜFER,ÇAMLARDA GÜL AÇARSA,''BELKİ O ZAMAN SENİ UNUTUP BİR BAŞKASINI SEVERİM BİRTANEM
    1314. Herşey kötü biter öyle olmasaydı bitmezdi.
    1315. Elinde bir çiçek sevecek, sevmeyecek ulan eşşolu eşşek çiçek nerden bilecek
    1316. Çevreyi kurtarmak kimin görevi(aynaya bak)
    1317. Dünyadaki en büyük acı, eski mutlulukları hatırlamaktır.
    1318. Dünya yuvarlak,suyun kaldırma kuvveti var,ozon tabakası delik NE SAPIK BİR DÜNYADA YAŞIYORUZ!!!
    1319. Dünyada bir gülü sevdim bir de seni gülü sevdim dikeni battı seni sevdim g.....ün kalktı
    1320. Ne kadar ileri görüşlü olursan ol siste beş para etmez
    1321. Damlaya damlaya cepte para kalmaz
    1322. Eğer birgün geri dönersen kapıyı sert çal kulaklarım işitmiyor olabilir
    1323. Aşk;iki insan arasındaki, göz kıpırtısı ,dudak şıpırtısı ,karyola gıcırtısı ,çocuk zırıltısıdır...
    1324. Dünyanın en ağır şeyi boktur-Simpson bile on kaldaramadı-!Dünyanın en hafif şeyi sidiktik-poponuzdan düşer-!Dünyanın en keskin şeyi osuruktur-pantolonunuzu bile delmeden geçer-
    1325. Yaptığın iyilik kısa süre sonra görevin haline gelir!
    1326. Sağır bir ressam kristalin üzerine ne zaman resmini çizebilirse seni o zaman unuturum!
    1327. Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır
    1328. Bir çiçek gibi solmak istemiyorsan hayata daha sıkı sarıl!
    1329. Sessizlik bazen en büyük gürültüdür
    1330. Bir gün tek başına,denizi yada doğayı dinle ,sana kendinle ilgili çok önemli  açıklamalarda bulunaçaklar(Oğuz ve Berat)
    1331. O bana baktı ben ona baktım şimdi 3 çocuğa birden bakıyoruz...
    1332. Konyanın en akıllısı mevlanaydı oda döne döne öldü
    1333. Sabah yemek yemedim seni düşündüm ,öğle yemek yemedim seni düşündüm,akşam yemek yemedim seni düşündüm.gece uyuyamadım çünkü karnım aç
    1334. Batan güneşe üzülme çünki o doğacak yarınlar içindir
    1335. Güneş ağaç için, oyuncak çocuk için, çay şeker için ,sen benim içinsin
    1336. Bir sarkı soylenmedikce sarkı degildir. kalbinizdeki sevgi orda kalması icin varolmamıstır.sevgi baskasına verilmedikce sevgi degildir
    1337. Yasadıgım hıcbırseyden pısman degılım. Öfkem yasayamadıklarıma.
    1338. Damla,kendini tamamlayınca damlar!
    1339. İnsanların size karşı olmaları diye birşey yoktur.Onlar kendilerinden yanadırlar hepsi bu!!
    1340. Evet sayın seyirciler eurovision şarkı yarışmasında 16 yıl aradan sonra ilk defa bir Avrupa'lı 1. oldu!
    1341. Sakın girme diyorsun sen neden giriyorsun,merkezde olanları sen nereden biliyorsun?
    1342. ask kalbimi yakan volkan gibidir. en sevdigim tatlı kazandibidir!!
    1343. Beklenmedik sevgilere evet deyiniz bekleyip de bulmayınca çok üzüleceksiniz...
    1344. Hayata bir öpücük attım o bana tokat vurdu
    1345. En güzel ses teneffüs zili sesidir
    1346. Aşk hissetmediğin hisleri hissettiğini hisset anda hissettiğin histir...
    1347. Benim bir köpeğim vardı beni severdi sayardı, benim bir sevgilim vardı köpeğim kadar olamadı...
    1348. İnsanlar hep bıraktıkları yere dönmek isterler ama bilmezler ki geri dönüldüğünde orası bırakıldığı gibi değildir artık!!
    1349. İnsanlar,bugün açıp yarın solan kırçiçeklerine benzerler.insanın hayatı ise ancak bir mevsimdir,gelir ve geçer,
    1350. Aşk öyle bir hastalıktır ki iki kişiyi birden yatağa düşürür...
    1351. Ben ben olduğumu sanan ben değilim aslında sen benim ben olduğumu sandığın ben değilim belkide ben yada sen biz değiliz
    1352. tanrı bana hayat verdi sen onu benden çaldın
    1353. Sevgiyi ve dostluğu bebeklerin kalbine yazmak isterdim onlsrls büyüyüp dünyayı sarsın diye.
    1354. Sevmek birbirine bakmak değil birlikte aynı yöne bakmaktır
    1355. Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni aptal ermesine asla
    1356. Kızlar basit şeylerden hoşlanır örneğin erkeklerden.
    1357. Hayatı akışına bıraktı:hayatta O'nu bıraktı.
    1358. Tutumlu adamdı ömründen de tasarruf yaptı. erken gitti.
    1359. O bir çocuktu,bende bir çocuktum ettik bir çocukluk oldu 3 çocuk
    1360. Onca sperm arasından birinci gel bir de yaşadığın şu hayata bak!
    1361. O şimdi komutan(sanırım hiç gelmeyecek)
    1362. Aşk bir turşu suyudur içenin midesi bulanır içmeyenin ağzı sulanır
    1363. Bir of çekerim karşıki dağ ağlar anam ağlar,yüreğim ağlar sen ağlar mısın hiç ağlar mısın be biriciğğiiimmm!!
    1364. Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmurun cama vurduğu soguk bir gecede yatagına  uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin herşey  gercek olsun..
    1365. Duyduğum tum sarkılar sankı sana yazılmıs herkes senı anlatmıs sarkılarla sıırlerle butun anlattıkları yınede eksık kalmıs DENIZI TARIF ETMEK MUMKUN DEGIL NEHIRLERE
    1366. Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana;uzakta olduğun için tutkunum sana,hani en güsel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için tutkunum sana
    1367. Ah kadınlar biz onlarsız yapamayız onlarda ayakta işiyemezler
    1368. Doğarken niçin ağladığımı yaşadıkça anlıyorum
    1369. Aşk bi boktur sifonu çek kurtul!
    1370. Asla haraketsiz bir şeyi boşuna haraket ettirme
    1371. Gökyüzü güneş olsa da sensiz karanlıktayım.
    1372. Yaşamak sadece nefes almaksa şu aziz bedende can taşımaksa eninde sonunda toprak olmaksa ben böyle yaşamak istemiyorum
    1373. Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece...
    1374. Kim bir gün güneşin üzerine kar taneleriyle seni seviyorum yazarsa bilki o seni benden daha cok seviyordur.....!
    1375. Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var...
    1376. Sana dünyanın en güzel varlığını vermek isterdim ama seni sana veremem ki...
    1377. Bir gün beni hatırlamak istersen kurumuş bir ağaca bak.çatlamış kabukları dudaklarım,dökülen yaprakları umutlarım,dökülen yaprakları göz yaşlarımdır,yinede...o ağacın kökü sen,gövdesi benim.

В принципе, если посылать каждый день, то этих смс хватает на 3,5 года. На длительные отношения, так сказать biggrin

Оффлайн/ Off- line

Ece

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 16
    Лингвист
    Турковед
    Награды: 90
    Vilna, ого! сколько ты нашла biggrin
    Quote (Vilna)
    1238. Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuş.kimin acelesi var ki

что т я не поняла это к чему

Переводы как женщины: если верны, то некрасивы, а если красивы, то неверны.

Оффлайн/ Off- line

myinterpritetion

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:48 | Сообщение # 17
    Знаток Турции
    Награды: 5
    Quote (Ece)

явно не о любви biggrin хотя о любви...к нездоровому образу жизни surprised
    Оффлайн/ Off- line

Knopka

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:49 | Сообщение # 18
    Турковед
    Награды: 22
    Quote (Vilna)
    1369. Aşk bi boktur sifonu çek kurtul!

surprised :o я бы после такой смс ки, ни то что было любвоь крутить, специальным рейсом приехала бы в Туркей и все что есть длиннее языка оторвала бы biggrin :D biggrin
    Quote (Ece)

главное яваш яваш, че не понятно ?? biggrin :D

"SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN"
    вот это красиво
    аж тронуло

Так важно жить и знать, что кто-то тебя любит. Всегда поймет, простит, и просто не осудит. И так легко, когда не надо притворяться, и можно то грустить, то снова улыбаться. Когда тебя спешат согреть средь стужи, так важно понимать, что ты кому-то нужен.

Сообщение отредактировал Knopka - Понедельник/ Pazartesi, 09.11.2009, 20:03
    Оффлайн/ Off- line

Ece

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:49 | Сообщение # 19
    Лингвист
    Турковед
    Quote (Knopka)
    я бы после такой смс ки,

любовь говно, смыл и не страдай biggrin

Оффлайн/ Off- line

ЭЛЬМАчка

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:49 | Сообщение # 20
    Посол в Турции
    Награды: 2
    вот бы еще и перевод этих 1377 смс, а то мой турецкий хромает на две ноги...чего то biggrin biggrin biggrin

Larisa
    и мне оооооооч нравится !!! wink

И каждую позднюю ночь я шепчу: «Спасибо, Всевышний, я люблю его … правда …очень сильно люблю…»
    Оффлайн/ Off- line

Sarikedi

Дата: Четверг/ Perşembe, 03.10.2013, 22:49 | Сообщение # 21
    Турецкий авторитет
    Награды: 1
    Ой, а я согласна с Elma чкой - вот бы еще перевод, ну хотя бы первых 50-ти, а то, блин, турецкий знаю пока плохо, но от любопытства, что же там написано, чувствую. что прямо-таки лопаюсь.
    Не ну слова-то многие я понимаю, а вот со смыслом проблемка... не въезжаю...

Добавлено (03.08.2011, 21:27)
    ---------------------------------------------
    не - ну только перевод таких - приличных и приятных из общей массы смс)

Оффлайн/ Off- line

Glorsya

Дата: Воскресенье/ Pazar, 13.07.2014, 09:48 | Сообщение # 22
    Новичок
    Награды: 0
    А что перевода смс нету?
    Оффлайн/ Off- line

Ece

Дата: Воскресенье/ Pazar, 13.07.2014, 13:48 | Сообщение # 23
    Лингвист
    Турковед
    Glorsya, с переводом вот здесь есть http://evimturkiye.com/forum/17-4017-88847-16-1380828663

или http://evimturkiye.com/forum/17-16-17-16-1224360810

Оффлайн/ Off- line
    Форум » Турецкий язык - Türkçe » Говорим на турецком - Türkçe Konuşuyoruz » Готовые любовные смс на турецком языке (1300 смсок на турецком языке для ашкыма)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    ▲ Вверх